Zviera rozpozná pach na veľkú diaľku, pes či mačka nájdu žrádlo po pachu, poznajú pach svojich majiteľov a pod. Žralok zacíti malé množstvo krvi zriedenej tisíckami kubíkov vody a pripláva pozrieť sa, či sa to dá zožrať.
Zviera rozpozná pach na veľkú diaľku, pes či mačka nájdu žrádlo po pachu, poznajú pach svojich majiteľov a pod. Žralok zacíti malé množstvo krvi zriedenej tisíckami kubíkov vody a pripláva pozrieť sa, či sa to dá zožrať.
Sem som to chcel dať:
Tipujem, že sa budú hrať sety na 4 víťazné gemy bez výhod/nevýhod, za stavu 40:40 deciding point. Už sa to pár rokov skúša na rôznych podujatiach, NextGen a pod. No advantage v 4-hre bežne. Pre mňa je to sprznelina. Rovnako super-tiebreak miesto posledného setu.
Aj kontakt loptičky so sieťou pri podaní majú tendenciu uznať. Od tohto roka čiaroví definitívne zmizli, na čo som sa tešil. No ale paradoxne chýbajú mi, už je to "bez šťavy", sterilné, o elektronike.
Veď ju azda nemusíš hrať/pozerať. Ani mňa nebaví a nehral som ju azda 20 rokov.
Tipujem, že sa budú hrať sety na 4 víťazné gemy bez výhod/nevýhod, za stavu 40:40 deciding point. Už sa to pár rokov skúša na rôznych podujatiach, NextGen a pod. No advantage v 4-hre bežne. Pre mňa je to sprznelina. Rovnako super-tiebreak miesto posledného setu.
Aj kontakt loptičky so sieťou pri podaní majú tendenciu uznať. Od tohto roka čiaroví definitívne zmizli, na čo som sa tešil. No ale paradoxne chýbajú mi, už je to "bez šťavy", sterilné, o elektronike.
To nie je pravda. Pot nie je voda, je tam všeličo možné a jeho zloženie závisí od mnohých faktorov (strava, alkohol, lieky). Čerstvý pot u holého, umytého človeka má často veľmi charakteristický pach. Keď sa pach potu zmieša so všelijakými dezodoransmi...vie vzniknúť celkom odporná kombinácia. Nehovoriac o aromatickom pracom prostriedku v trojkombinácii.
Rozkladajúci sa pot...to je prípad obuvi a ponožiek. Ponožky sú riešiteľné, obuv pomerne náročne.
Netrep moňašoviny.
Za posledných cca 30 rokov ani jedna zmena v tenise nebola k lepšiemu.
V texte je chyba, nech ju hľadajú tí, ktorí sa vyznajú. Nie som za to platený.
Hráči amerického futbalu majú po ukončení kariéry takmer všetci viac či menej poškodený mozog.
Bojovníci MMA a boxeri sa pre istotu ani nenechávajú vyšetriť.
Tvoja tupohlavosť sa nezaobíde bez radikálnej terapie. Čelovice o stenu, dlažbu a radiátory. Každý deň jeden pupkáč z balkóna.
Plávanie vo vápne je posledná možnosť pred transplantáciou mozgu.
Vy dvaja (ty a suvorov) by ste si už konečne mali rozdať. Hoci aj v posteli, ako ráčite.
Ak ma pamäť neklame, predtým Čína nemala právo zúčastňovať sa OH, pomerne dlho.
Asi nie. Najprv boli súdruhohohovia, až po privatizácii sa stali kapitalistami. Neviem, či sa nájde niekto z Mečiarovej bandy, kto nezbohatol. Vlastne asi všetci politici konali v prospech národa tak intenzívne, že nechtiac sa stali boháčmi.
Píše predsa o privatizácii komunistami, teda veľkej rabovačke za Vlada. Daj si zopár faciek kelňou, možno sa ti preblyskne medzi ušami.
Môžem dostať jasnejšiu odpoveď? Ty si tuším tiež bloger. Takže: redakcia vám za blogy platí? Lebo potom som už mal dostať milióny.
A čo by akože robili? Tí to majú totálne na háku. Teda nie Ukrajinci, ich sa to veľmi osobne týka. Bežní Európania (iní) toho majú plné zuby. Vyjadrujú sa iba politici.
Asi je zbytočné to rozvíjať, no keby sa niekto opýtal milióna Britov a milióna Francúzov...možno by sa našli asi 2-3 kusy, ktoré by nepovedali, že to majú kdesi veľmi hlboko medzi polkami.
Nehovoriac o Amíkoch, z ktorých možno väčšina ani nevie, že sa kdesi niečo deje.
A čo by tam aj "pohľadávali"?
Nie som Slovák, nikdy som ani nemal občianstvo ČSSR/SR. V medicíne som ale doma.
V Rusku aby vyšli davy do ulíc a zvrhli ho? To je úplne nereálne. Rovnako, ako že by prišlo pár "spravodlivých" z OSN do jeho bunkra, zatkli ho a spútaného "vyviezli" z Ruska.
Ten tam už v kľude dožije a ak niekam pôjde, nanajvýš do Číny či Kórey. Jeho osud je ale úplne nezaujímavý, zničená krajina a milión mŕtvych---to sa nedá vykompenzovať akýmsi súdom jednotlivca.
Myslím, že ho nikto súdiť nebude. Prekšeftuje sa to celé, len ťažko odhadnúť ako a do akej miery.
Odporúčame