Zdravotna sestra osetruje pacienata s covidom v nedelu vecer, a nahodou zazvoni telefon, ze vyhrala 500000, len nepozera relaciu a nepozna heslo.
Zdravotna sestra osetruje pacienata s covidom v nedelu vecer, a nahodou zazvoni telefon, ze vyhrala 500000, len nepozera relaciu a nepozna heslo.
Cez internetovu televiziu signal meska. Mozes mat aj americku vojnovu techniku. Ja mam signal aj cez kabel, a aj internetovu televiu, rychlu optiku mam. Meskanie bolo a je vyse 20 sekund. A nakoniec aj zdravotne sestricky, lekari mozu byt v sluzbe a zachranovat zivoty aj v nedelu vecer.
Celkom asi nie, lebo dopredu vies heslo. Keby bolo jedno heslo na cely den, mozno je to OK. A nakoniec je to ockovacia loteria, styria ktori nevyhrali, hlavne ta posledna, ktora poctivo sledovala aj sutaz.... no neviem, este mozno dostane niekto aj infarkt. Niezomries na Covid, ani vakcina neublizi, ale zomries kvoli blbej ockovacej loteri .
Ja som to otestoval. UPC kabel, UPC Horizon cez optiku, skutocne je tam vyse 20 sekundove meskanie cez internet.
Export demokracie nefunguje. Preto postupuje taliban tak rychlo, lebo vacsina podporuje taliban.
Prvu protiockovaciu kampan som videl od Korčoka. Hybridna vojna.
Mozno aj DSS-ky fungovali lepsie, keby existovalo aj u nich riziko podnikania. Teraz je fuk, ci DSS-ky investuju dobre alebo zle, zisky maju garantovane, slusne dochodky nie su garantovane.
"Deltu šíria aj očkovaní, je prenosnejšia ako ebola"
Vážení odborníci, novinári, už ste nás presvedčili že očkovanie je zbytočné. Však robíte protiočkovaciu kampaň.
Presne tak. Sice este nie som v dochodku, ale viac by mail dostat dochodcovia, ktori odpracovali vela rokov a poctivo platili aj dane a odvody.
Nevadi. Neskorsie ani elektrina nebude lacna. Ale ako budeme kupovat jazdene auta? Kto kupi 6-7 rocne auto (stare baterie). Vymena baterii nebude lacna zalezitost.
Starat sa o zvysenie vymery dazdovych pralesov? A kde umiestnis 10, mozno neskorsie aj 11 miliard ludi?
Dokazy o privatizacii mozes viediet na celom Slovensku. Nestaci? V Podhajskej este neprivatizovali, ale bez verejnosti samospravu dotlacia k tomu.
Ja suhlasim, uplne staci ak valorizuju len v percentach. Na druhej strane jednoducho neverim, ze dochodcovska inflacia je len 1%. Asi odpornici platia v obchodoch vo vatikanskej mene. Pan Boh zaplati.
Sputnik, ako hybridna vojna. San Marino Covid Free, a ockovali Sputnikom
Ja vidím do budúcnosti, ale len na Slovensku. Podhájsku za babku dostanú nový majitelia, a potom už všetko bude v poriadku.
A turistov zo zahraničia do karantény, aj zaočkovaných. Ja neviem, asi chceme skutočne totálne zničiť turizmus na Slovensku. Rusi majú smolu, asi aj Ústavný súd súd bojuje proti ruským agentom.
Aby konečný výsledok nebol taký, že očkovanie bude povinné. Ja by som situáciu vyriešil jednoducho. Totálna sloboda ako pred Covidom. A potom v rámci možností liečiť chorých s Covidom, a nezaočkovaní sa potrestali sami. Ja neviem načo sú dobré obmedzenia.
Pre istotu zhrniem. Nezaočkovaní budú mať rovnaké podmienky ako doteraz. Zaočkovaných potrestali.
Odporúčame