Hádam plešivý KGB-ák už nechce aspon denacifikovať ked už tá ohlásená demilitarizácia UA ukazuje menšie nedostatky.
Hádam plešivý KGB-ák už nechce aspon denacifikovať ked už tá ohlásená demilitarizácia UA ukazuje menšie nedostatky.
Rusofili, neplánuje plešivý KGB-ák nejakú dalšiu geniálnu komando akciu na odstránenie Zelenského? Alebo po debakli na letisku v Hostomeli ho prešla chuť?
Ja len chcem pogratulovať k úspešnému ničeniu HIMARSov a podobnej techniky.
To budú miestni rusofili jasať nad dobrou výchovou neskazenej ruskej mládeže.
Rusofili, ako som sa dnes dozvedel, na UA je už 12 HIMARSov a bude ich 20. Nejak vám to ich ničenie nejde. Alebo ich kupovanie. Ako sa plní Sojgov rozkaz o ich ničení? Predpokladám že do bodky a podľa plánu ako všetko, čo plešivý KGB-ák nariadil. Ale len na papieri, ako všetko v tej ruskej kleptokracii.
Osobný priatel plešivého KGB-áka a jeho možný následovník na ruskom trone, islamista Kadyrov, pre Telegram vyhlásil, že po obsadení Kyjeva a ovládnutí jeho vojská začnú demilitarizovať Polsko. Bude vhodný nástupca plešivého KGb-áka, aj múdrosťou a strategickým myslením .
Rusofili, čo to bolo? Kultúrny dom či škôlka?
Zatiaľ prvá konkubína Ruska, zarezáva vo Svajci.
UA dostane daľšie 4 HIMARSy. Samozrejme, ak nebudú zničené hned na hranici. Sojgu nariadil.
Plešivý KB-ák chcel oslabiť NATO. Tak to sa mu fakt podarilo. Ten pablb na čo siahne pokazí.
Podpredsedníčka Dumy Irina Yarovaja to prehlásila maximálne vážne a Lavrov doloží BR OSN nezvratné dôkazy, rovnaké ako o amerických biolaboch na ruskej hranici.
Ruskí vedci vyšetrili krv zajatých ukrajinských vojakov a prišli na to, že ich veľká bojaschopnosť, odvaha, krutosť až beštialita je výsledkom mutantov, ktoré im dávali americkí fašisti a zmenili ich na bojové monštrá. S týmto odhalením vystúpila podpredsedníčku Dumy Irina Yarovaja pre Kommersant. To hovado Lavrov istotne po tomto odhalení zvolá BR OSN a bude žiadať vyšetrnie US a ukrajinských vraždiacich netvorov.
Hrubokrký boľševik mal adresovať otvorený list so svojimi sťažnosťami aj plešivému KB-ákovi, ten by ho istotne nezklamal. Právny štát je alfa a omega pre plešivého KB-áka.
Nevidím to inak, plešivý KGB-ák si oblečie maskáče, pomaluje ksicht , opáše sa tým judo opaskom a urobí sám komando aukciu , vyzabíja obsluhu HIMARSu a sám dotiahne HIMARS do Ruska.
Nemusia byť prítomní, hádam rusi nič neoznámia? Aj plešivý KGB-ák oznamuje verejnosti, ako ním naplánovaná špecialna voj. operácia ide podľa plánu.
už tomu sa divím, že to Sojga napadlo. Lebo doteraz ho to nenapadlo, takže robí progres.
Plešivý KGB-ák išiel prosiť. Erdoganov zať vlastní fabriku na Bayraktary a dodáva ich UA. Aj zadarmo. Takže Svetová veľmoc prosí islamistov a turka, lebo im tečie do gumákov.
Potom aj kerčský most bude na dostrel. To by plyšový Medvedev vyhlasil WW3.
Odporúčame