Ako málo ti stačí ku šťastiu:-))))
Veru nie je chlap ako chlap :-)))))
Ach ale si sa prilepil:-)))
Milan Milan:-)))
Máš tam síce jedničku, ale :-)))))
konečne vieme tvoju pravú identitu :-))))
Tie milé stvorenia za to nemôžu:-)))
Žalobaba...
Nevieš ako sa hovorí?Ako sa do hory volá, kým mu ucho neodpadne:-))))
Moje zdroje informácii sú tak ako som uviedla pod prvým článkom zo skvelého dokumentu "Neandertálska apokalypsa" plus rôzne vedecké články, týkajúce sa paleontologického či antropologického výskumu a tak isto aj články z NG...
On sa nezachoval ako bl... on je :-))))))))))))
A kapitána Moragana nechceš:-))))))))))))
Myslím, že Obamov kabinet veľmi ťažko nesie to, že p.Putin je stále pred nimi o krok vpred...
+++ Konečne normálna fotka:-)))
tebe sa o nich už ani nesníva :-))))))))
Za to ty ich máš požehnane:-)))
Rozmýšľam čo zamrzlo vám dvom...
Rozum aj tojáše...
Dnes majú havloidi fofry...
alebo len možno čakajú odmeny...
Odporúčame