Rozumieš tomu tak, ako chceš.Presne tak, ako ti opakujú súdruhovia experti zo SmeroHlasSNS. Už teraz bedákate a hľadáte vinníka za svoju vlastnú neschopnosť.
Šetriť sa nemá na preventívkach, ale napríklad na tom, že sa nezaloží úplne nezmyselné ministerstvo športu za 100miliónov ročne.
Šetriť sa má na automatizácii, na štátnej správe. Škrtať výdavky vlády. Zlučovať ministerstvá. Zefektívniť štátne podniky napr. železnice, energetikov, plynárov. Zefektívniť výber daní. Zefektívniť fungovanie štátnych úradov a inštutúcií.
Ódor pripravil návrhy. Celé to súdruhovia hodili do koša. A odborníci typu Kamenický, Danko, Taraba, Huliak, Šimkovičová ďalej bezbreho rozhadzujú. A intelektuálne plachí voliči tejto bandy hľadajú vinníka v opozícii. nakopať do zadku všetkých Smerákov a ich voličov.


