Dajte komu chcete, mňa vaše sexuálne chúťky netrápia.
Máš pravdu. Harabin to má isté. Sputnik news nameral, že vyhrá s náskokom 103%.
Pišta komuništa, prezraď nám, ty všetko vieš, na ktorom mieste skončíš? Ja to vidím na zemiakovú medailu.
Presne ták, ty už ani voliť nemusíš, podľa Sputnik news má Harabín náskok 103%
Podľa prieskumu Pohlavných správ je Čaputová prvá, má takmer 40% a Harabin má okolo 20%.
Aktuálny priskum Focusu nameral Čaputovej 26,3 percenta a Mistríkovi, ktorý včera oznámil odstúpenie z volieb, len 13,1 percenta.
Medzi nimi je Maroš Šefčovič s 20,4 percentami. Na štvrtom mieste je Štefan Harabin s 13 percentami, Marian Kotleba s 8,5 percenta, Béla Bugár 5,8 % a Milan Krajniak s Františkom Mikloškom (obaja po 4,3 %).
Malinovková totiž nevie, že Chmelár otvorene podporoval migráciu a to aj z moslimského sveta. Keby nebola hnila na Pravde a keby nebola hnilá, vedela by si to na nete vyhľadať.
Preto sa nepokúšal nasilu vytvoriť stranu, lebo tento jeho názor bol v čase keď sa o ňu pokúšal až príliš veľký hendikep a znamenal istý neúspech.
Malinovková všeličo nevie o Chmelárovi, keby vedela nekokoší sa tu teraz na ňom.
Pre Sulíka je premiérska stolička alfa a omega. Keď bude premiérom, Mistrík bude ministrom školstva pod ktoré patrí veda.
Ani Mistrík nepríde skrátka, lebo ak bude Sulík premiérom Mistrík bude ministrom školstva a vedy.
Klame telom potvora :DDD
Progresívne Slovensko naberá na sile a vlak Čaputová sa už zastaviť nedá. Keď nebude prezidentkou, môže byť veľmi vážnou kandidátkou na premiérku čo Sulík nemôže riskovať lebo na priemiéra si brúsi zuby on.
Preto odstúpil Mistrík aby odpratali Čaputovú Sulíkovi z "premiérskej" cesty.
Vec sa bude mať inak ako sa na prvý pohľad zdá.
Progresívne Slovensko naberá na sile a vlak Čaputová sa už zastaviť nedá. Keď nebude prezidentkou, môže byť veľmi vážnou kandidátkou na premiérku čo Sulík nemôže riskovať lebo na priemiéra si brúsi zuby on.
Preto odstúpil Mistrík aby mu odpratali Čaputovú z cesty.
Tak a už to viete.
Nechcem vám brať ilúzie ale vec sa bude mať úplne inak.
Vlak Čaputová sa už zastaviť nedá. Keď nebude prezidentkou, môže byť veľmi vážnou kandidátkou na premiérku čo Sulík nechce riskovať. Progresívne Slovensko začína miešať karty.
Tak a už to viete.
Harabin im zatlčie klinec do ich fašistickokomunistickosiskárskoextrémistickej rakvy. Posledný nech im zhasne.
Ty sa z toho úplne zblázniš. A vieš ty čo? Mne je to jedno.
Kresťanské Slovensko je už dávno minulosťou.
Desatoro už nedodržiavajú ani kňazi.
Cirkev je už iba spolok homosexuálov.
Odporúčame