Kedy verilo, teraz, v 89 ?
Kedy verilo, teraz, v 89 ?
A ty to zbožňujes, hahaha
Co necitas rusku pravdu, ale tu sa stresujes.
Okrem miliárd na zbrane, ktoré sú následne zničené, Rusi zase musia dotovať rublik, aby nevybehol na 200.
Dnes euro rubel 1 ku 100, zase to pôjde vysoko cez 100.
To hej, pri postupe ruskej armády 1 km za rok, hahaha
Preto sa putin vozí na Medaku, hahaha
1 km za rok, hahaha
V rusko nevedia poriadne auto vyrobiť.
Pre teba isto. Ale americký internet ti vyhovuje.
A všade chudoba ako v rusku.
To isté tvrdili a možno aj tvrdia naši západní susedia o Slovensku.
15 000, čo už, ďalších 10 000 je v zálohe.
Asi im tečie do topánok keď navrhujú prímerie.
Už sa Rusi vnucuju, zbrane dochádzajú, ekonomika padá.
Náš to čaká s Romami, onedlho tu bude druhý úradný jazyk.
Sú tu nalapeni od rána do večera, hahaha .
P. Krcmarik, ale ste rozladili ruských trolov. Hahaha
Trosku poludstili rusakov, ináč by to s nimi bolo ešte horšie.
Odporúčame