Akurát som to chcel napísať.. :) Asi boli tak kvalitne zničené, že z nich nezostali ani atómy :)
Akurát som to chcel napísať.. :) Asi boli tak kvalitne zničené, že z nich nezostali ani atómy :)
Zial realita je trochu ina - do Tatier chodim kazdy rok a ked sa ideme najest a pozorujem mladych ludi zavrtanych nosom v mobile.. Niektore jedince sa chodia do Tatier doslova len ozrat na hoteli..
Prečo aj nie, zas má príležitosť pomôcť s nejakými tými špinavosťami s rozvracaním nejakej krajiny. Odporná bytosť, ani pozerať sa na ten jeho vyškerený zapredaný ksicht nemôžem.
Prípustné zjednodušenie.. Alebo chceš tvrdiť že za DSSkami stojí neznámy filantrop s úmyslom podeliť sa o svoj majetok?
Pre Tvoje info: pred 8-9 rokmi som posobil v nemenovej banke ako okresný vedúci a chodil na dovolenky s jedným z vrchných riaditelov. Ale iste, netuším ako banky fungujú, veď ked si tá finačná skupina urobila vlastnú DSS a ja som si to namodeloval v Exceli, došlo mi čo je to za zlodejinu a nechal som sľubnú kariéru v zlodejine, pardón vo finančníctve napriek tomu, že môj tím a tím mojej sestry robil 80% produkcie celého regiónu.
A mýliš sa - ja si prácu druhého vážim, až na to že ja za prácu považujem tvorenie hodnôt, nie spekulácie s číslami, kšeftiovanie, klamanie zákazníkov miliónovými medovými motúzmi a iné nízke činnosti.
Už pár rokov podnikám a mám sa dobre aj bez bánk, bez pôžičiek, bez leasingov..
Jánošík ako národný hrdina mi vôbec nevadí - nezbíjal pre seba ale pre chudobných. Okradnúť oligarchov mi vôbec nepríde ako nič proti zdravému rozumu anni dobrým mravom - alebo chce niekto tvrdiť že špekulanti, zlodeji a privatizéri si svoje miliardy našporili poctivou prácou nadčas?
Poctivých podnikateľov vychováš iba tak, že budú vidieť že zlodejina neprejde a že poctivou prácou zarobia primeraný diel - nie ako u nás, konkurenia vyhráva vdaka úplatom a poctivý podnikateľ nemá šancu. Viem o čom hovorím..
Zaujímalo by ma čo sa blba si dovolilo načarbať tú karikatúru Ľ. Štúra v štýle strýka Sama. Aha, "slovenský" Syndikát, tak to je potom všetko jasné.
Nezastávam sa zlodejov z Váhostavu, ale dokáž že nie si modroblb a skús napísať niečo o druhej rúre Braniska ktoré stálo 2x viac ako sa plánovalo a už dlhé roky sa šťastne používa.
Tzv. "kapitalizmus" zlyhal rovnako ako pokus o komunizmus, kradne sa rovnako ako kedysi - je jedno či sú tu čevení, modrí alebo fialoví zlodeji..
Presne kvoli elektronickým hovadinám som z TB odišiel (a to podnikám s elektronikou).
Bankový sektor dosiahol na Slovensku v minulom roku (2013) čistý zisk 552,87 mil. eur, čo je nárast o 10,7 % oproti roku 2012.
Za 2014 zdvihli čistý zist cca o dalších 5%.. Chudáčikovia, jasné že sa im máli jednociferný rast, tak musia kradnúť inde a rovno paušálne. Banda zlodejská - a potom im má ešte niekto veriť, že druhý pilier propagujú za ťažké milióny z čistej filantropie. (čím nehovorím že SocPoistovna je najhospodárnejší podnik, no tam je aspoň šanca na akú takú kontrolu nad vloženými peniazmi, na rozdiel od klamárskych špekulantov v bankách, ktorí zatiaľ okrem tučných provízii pre seba a zapredaných politrukov v teréne nevykázali a nezhodnotili absolútne nič. Veď zarobili málo, chudiatka..)
Zase amatéri v Českej Tlachovej Komédii nevedia prekladať jednoduché vety. Neletelo náhodou DO Milána?
Zvoziť FauVé a vychváliť Ford, to smrdí skrytou reklamou.. :)
Nie že by ma to extra štvalo, nie som fanúšik predražených "ľudových" vozov, ale som za fair play.
Hehehe, presne toto som sem poslal o pár riadkov vyššie.. :) Podľa mňa nič trefnejšie sa o našich severných bratoch nedá ani natočiť.. Rusi si zo seba aspoň vedia robiť srandu - pozrite si niekedy Večernú show Ivana Urganta - ruský verejnoprávny Pervyj kanal - pozerateľný obsah na úrovni, nie ako naše (doslova) kanály..
Ešte raz linka na zakázaný spot Českého Telekomu - pritom myslím že udreli klinec po hlavičke, len trafené prasce moc kvičali.. Holt smola, žijeme v demokracii so slobodou názoru kde je pravda vítaná a podporovaná.. http://goo.gl/yFZFLd
+++ (zabudli ste konské mäso a kopec iných, toxických odpadov od našich severných mierumilovných a pokojných "bratov").
http://www.mojevideo.sk/vide o/21c42/ako_pobu…(cesko).html
"Bielorusi hovoria o spojenom odpore".. Pche.. Pár dolárikových zapredancov, zkrachovancom z kaviarne z neznámych príčin pasovanými presstitútkami za "osobnosti".. Nikto zaujímavý ani hodný pozornosti. Žiadam zkrachovaných zapredancov aby sa láskavo prestali pasovať za zástupcov nárovov, nikto im k tomu žiaden mandát nedal.
Ak Vlci pôjdu cez SK, ja ich prídem privítať v tomto tričku: http://goo.gl/aJEV3K
;)
zbytocna provokacia.. Madarov na juznom Slovensku nikto neutlaca, naopak, tesia sa nebyvalym pravam - jazykovym, kulturnym, vzdelavacim..
Oproti genocide a utlacaniu rusky hovoriaceho obyvatelstva na Donbase uplne opacny koniec stupnice. Alebo mas pocit ze niekto pacha vojnove zlociny bombardujuc civilne stvrte madarov, nevyplaca im dochodky, zakonom im zakazal hovorit madarsky a odstrihol ich od vody a elektriny?
Ak by tak bolo, osobne by som sa utlacanych madarov zastal. Banderovci patria za genocidu pred sud a na sibenicu. Rovnako ako ich dolarikovi sponzori.
Frantíci budú cálovať.. 2mld EUR sú priveľké sústo aj pre žabožrútov, to zas poletí EURo z kopca.. A rubeľ pritom už dlhšiu dobu posilňuje, už zmazal vačšinu strát zo spekulatívnych burzových útokov z minulého roka.
Hubatým poliakom za ich veľkopolské intrigy inč iné nepatrilo.. Dúfam že im chutia jablká.. :) (Podľa toho čo som čítal pred týdňom, už ani veľmi nie, he he he..) Som zvedavý či nimi budú platiť za ich staré "obranné" rakety s plochou dráhou letu.
Skús popísať niečo o tom, aké položky tvoria HDP EU.. Prvovýroba ako jediný skutočný zdroj pridaných hodnôt zdroj upadá (na kšeftovaní a službách samých sebe sa ekonomika stavať nedá). Čína a dalšie krajiny už začínajú byť sebestačné aj v pokročilých technológiách, za 15 rokov bude EU skapínať od hladu.
V praxi je fuk či má EU x-krát viac HDP, keď je Rusko sebestačné a chopné dohadovať iné bilaterálne obchody a politiku.. Jediný výsledok je určité zbytočné straty EU a Ruska, čo ale eurohujeri nepochopili..
Áno, všetkých nevinných civilistov bombardovaných chuntou je večná škoda. Ak sa jedná o banderovské bandy bojujúcich za doláriky, tých treba vešať na kandelábre bez súdu, náckovia si nezaslúžia existenciu.
Odporúčame