ze by aj na otca vlasti este doslo predtym ako si ho pan Boh povola k sebe..?
ze by aj na otca vlasti este doslo predtym ako si ho pan Boh povola k sebe..?
ze by boli tych dvoch zastrelili opice? mozno tam mali nejake ruske...
Ako sa hovori, na kazdu svinku sa niekde vari voda. Hranola a Kovosrotaka nevynimajuc.
"Dvoch zamestnancov zoologickej záhrady v ukrajinskom Charkove, ktorí minulý mesiac napriek ťažkému ostreľovaniu ruskými silami zostali v meste, aby sa postarali o zvieratá, našli mŕtvych.
Zoologická záhrada Feľdman-Ekopark uviedla, že v pondelok dostala potvrdenie informácie, že zamestnancov zastrelili ruskí vojaci a našli ich zabarikádovaných v miestnosti."
Zamestnanci ZOO su pre putinovskych vojakov ocividnymi vojenskymi cielmi.
Toto nepotrebuje ziaden dalsi komentar. Rusi vzdy boli a nadalej su barbarsky narod.
Rusi este byvali v zemljankach a chodili spinit do lesa ked Cesi uz vyrabali tanky, ty zadubeny rusky ork :-D
Ved typicki Rusi a ich poskokovia. Ine ako dezinformovat (teda klamat) nevedia.
To ako pacienti a pesonal nemocnice sa mali vzdat? Ti ocividne sviha v tej ruskej kortbe...
"Niekoľko rodín na sociálnych sieťach alebo vo vyhláseniach pre nezávislé ruské či zahraničné médiá uviedlo, že nemôže nájsť svoje deti, ktoré slúžili na palube Moskvy."
To musi byt nejaky omyl, ruska vlada predsa jasne oznamila, ze VSETCI clenovia posadky lode Moskva boli evakuovani.
Ruska vlada predsa nebude klamat vlastnych obcanov, preto jedinym vysvetlenim bude, ze rodiny si za to mozu samy ked nenasli svojich synov. Nehladali dostatocne dokladne. Ked budu hladat na druhom svete urcite ich tam najdu...
Balia to, čoho pociťujú nedostatok. V prípade ľudí mali vždy nadbytok.
To, že ty si skrachovanec neznamená, že celé Slovensko krachuje :-D
to skor takych ako ty by bolo treba zavriet do blazinca. to nie je normalne ake blaboly tu vypisujes
z podobnych ako vychodonemecka po 2. svetovej vojne :-D
1. Na kazdu bolest sa najde mast. V pripade kriznika Moskva to bola hlavne arogancia, ktora sa stala Putinovcom osudnou, kedze podla medializovanej fotky lode cvaknutej kratko pred potopenim radar systemu S300 vobec nebol v pracovnej polohe. O tych ukrajinskych raketach sa teda posadka dozvedela asi az ked pristali na ich lodi.
2. Lod na ktoru si dal link ma Putin az jednu - v tichomorskej flotile a ta je minimalne 7 casovych pasiem daleko. Vo vojne na Ukrajine je Putinovcom platna ako mrtvemu zimnik.
No... Zlatom kryty Rubeľ do konca roka vystrieda dolár ako mena globálneho obchodného styku a pravdepodobne aj Čína za nejaký čas zavedie Putinov Rubeľ ako druhú (paralelnu) menu v krajine :-D
"Putin v pondelok udelil čestný titul brigáde, ktorú Ukrajina obvinila z „vojnových zločinov“ a masového zabíjania v meste Buča."
Ten týpek sa doslova opici po Hitlerovi.
no... Ked to povedia Rusi, tak tomu treba verit :-D
To by bolo nacim sa spytat teba.
Poster na ktoreho si reagoval ma totiz pravdu.
Putinovske vojska za vyse 50 dni vojnoveho tazenia na Ukrajine nedobyli ziadne strategicky vyznamne mesto.
Komunisticky sposob prace Rusi prevadzkovali minimalne 75 rokov, co su takmer 4 generacie, takze ho maju tak v krvi, ze ani Jelcin ani Putin na tom nic nezmenia ani keby vladli 200 rokov.
K tomu patri aj to legendarne "kto nekradne okrada svoju rodinu" a v Rusku to je dovedene do takej dokonalosti ako nikde inde na svete. Preco by inak krajina najbohatsia na prirodne zdroje s rozlohou 20% suse planety mala per capita GDP ani nie 12.000 USD (malicke Slovensko ma vyse 17.000)?
Odporúčame