Tvoj postoj Korešponduje s pomýleným Lipšicom... Aj niekto nevoli za, tak je automaticky proti... Toto ešte nepochopil skoro žiadny politik... Práveže veľká časť ľudí je na tretej strane. Nie je ani za jedných ani za druhých... čiastočným príkladom toho je úspech Kotlebu.


