Chmelárovu stranu nezaregistrovali, získal málo podpisov
Zlikvidovanie tradičných hodnôt, odkazu predkov a pôvodnej kultúry... a to nepatrne v priebehu dvoch generácií... Skúste si pozrieť Londýn a Paríž, ako vyzerajú teraz a ako pre 20 rokmi
Problém multikulti je v jeho totálnej naivite, že rozličné kultúry na rôznom stupni vývoja a hlavne tolerancie voči ženám, druhým náboženstvám, ktoré spolu nedokážu existovať... Problém nie je v rámci EU, keďže Francúzi, Briti, Poliaci, Maďari majú spoločné kresťanské hodnoty... Preto aj pristahovalci z východu EU na západ nemajú najmenší problém s integráciou do hosťujúcej kultúry. Avšak prisťahovalectvo z moslimských krajín s inou kultúrou a hlavne absolútnou dehonestáciou žien nebude v rovnorodovej Európe vôbec fungovať...
Momentálne je Saudská Arábia predsedníckou krajinou pre ľudské práva.... Režim, kde sa kameňujú ženy, kde len ledva dostali možnosť mať vodičáky... Tento svet je proste postavený na nohy a podobný snílkovia ako vy to nevidia a nevedomky podporujú...