Ten darebák povie pravdu, len keď sa pomýli... Enel mal privatizačnú cenu elektrárni späť v priebehu 3 rokov... A zabudol opomenúť, že jeho vláda umelo znižovala zisky elektrární, aby znížila ich cenu... Čiže tento človek aj s jeho ex-ministrami mal sedieť za velezradu...


