Nechcel by som byť v koži človeka, čo Matoviča zvolil za premiéra.... Obabral najskôr všetkých a v druhom kole aspoň rómov... Je mi vás ľúto a hlavne, keď ste volili teraz PS namiesto Matoviča... Nabudúce radšej nechoďte k voľbám, lebo váš úsudok stojí za dve veci a je ovplyvniteľný primitívnou reklamou...


