RE Ruskiokupanri 1968
Toto tvoje konštatovanie (možno si to ani neuvedomuješ) zákonite vyvoláva protiotázku:
že Čaputová aká ??????????
PS: Radím ti, viac tak nepíš.
(Totiž slovo, aj napísané má veľmi veľkú váhu !!!!!!!!!!!!!)
RE Ruskiokupanri 1968
Toto tvoje konštatovanie (možno si to ani neuvedomuješ) zákonite vyvoláva protiotázku:
že Čaputová aká ??????????
PS: Radím ti, viac tak nepíš.
(Totiž slovo, aj napísané má veľmi veľkú váhu !!!!!!!!!!!!!)
PRIRODZENÁ NEROVNOPRÁVNOSŤ MUŽOV A ŽIEN
… Čaputová nebude opäť kandidovať za prezidentku: povedala Viem, že síl na ďalší mandát by nebolo dosť
To takí futbalisti Brazílie, viacnásobní majstri sveta, znovu a znovu bojujú o titul majstra sveta.
Prečo ?
No, lebo trénujú a majú síl a síl. Sú muži.
A taká žena, ešte súčasná prezidentka SR,
netrénuje a tak na obhajobu víťazstva v minulých prezidentských voľbách rezignovala slovami: „Viem, že síl na ďalší mandát by nebolo dosť.“
PS: Alebo si uvedomuje, že pred zvolením vtedy aj oklamala, že verí a preto obrážtek s panenkou Máriou nosí pri sebe. A tak babky z Oravy jej dali svoje hlasy.
(A potom, že ženy – napr. prezidentka SR - sú rovnoprávne s mužmi - napríklad s futbalistami Brazílie !!!!)
Ani to len nevieš správne napísať - možno tomu slovíčku ani nerozumieš.
Pekný deň.
„DEMOKRATI“ v špajze NA BEZPEČNOSŤ CIEST NECHALI NULU
… Práce sa mali realizovať v rámci druhej etapy projektu s názvom Zvyšovanie pasívnej bezpečnosti na cestách prvej triedy v Prešovskom a Košickom kraji.
PS: Poprosím novinárov opýtať sa na predvolebných tlačovkách pánov „demokratov“ Budaja, Hegera či Naďa vysvetliť, že prečo ??? nedali milióny euro do projektov na zvyšovanie pasívnej bezpečnosti na cestách prvej triedy na východe Slovenska ??? Kam tie milióny dali ??? Na zbrane pre ukrajinu ???
Oveľa, oveľa väčšie než súčasná pani prezidentka.
KDE BOLI ???
Táto represkupina slovenských odborníkov nie je žiadna politická sila, hoci sa tak na tejto TB prezentovala.
Ale
kde bola vtedy, keď sa v NR SR hlasovalo o termíne predčasných volieb ???
Vtedy mala vystúpiť s dôraznou výzvou – aby tie predčasné voľby boli do konca polroka 2023, a nie až 30. septembra 2023 !!!
(To teraz každý vie, že bordel nielen v NR SR, ale najmä v štáte, urobil matovič s hegerom, za účinnej pomoci sulíka, kollára a remišky. Dirigentku tomuto „orchestru“ robila samotná čaputová.)
Nuž, ale takéto je Slovensko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No
som zvedavý, kedy Hašek vyzve majiteľov hokejových klubov v NHL, aby títo vyzvali americkú vládu a celý svet neposielať miliónové až miliardové dodávky zbraní na Ukrajinu a následne aby ušetrené financie presmerovali do svetového športu !!!
PS: Ak by takto Hašek vyzval, tak by si zaslúžil možno aj nobelovku.
FUŠERINA OD regionálnej REDAKTORKY
Eva Štenclová regionálna redaktorka napísala:
… Týždenne ich tam vraj „prefrčí“ minimálne šesť. Polícia zatiaľ žiadne oficiálne hlásenia o tom nemá,
… že dopravnému inšpektorátu v Čadci doteraz nebol nahlásený prípad porušenia pravidiel cestnej premávky šoférmi nákladiakov v obci Čierne.
Zbytočný, neúplný článok od regionálnej redaktorky.
Totiž,
mala zistiť kto na Slovensku Poliakom to drevo predáva, kde ho nakladajú,
mala zistiť aká firma to drevo preváža a s majiteľom tej firmy mala dohovoriť,
od prezidenta PZ mala zistiť prečo polícia nekoná,
atď.
PS: Uvedené má redaktorka právo zisťovať na základe infozákona.
(Ale asi sa bojí ako ten pán starosta, ktorý taktiež nechce strkať nos do osieho hniezda.)
Takých máme novinárov, ale i poniektorých starostov. A aj prezidenta PZ.
DRZÍ NOVINÁRI
… Pellegrini uviedol, že neodmieta koalíciu so Smerom „ako takým“. „Ak by Smer veľmi túžil po spolupráci s Republikou, ak by hrozila len jediná možná koalícia so Smerom a Republikou, Hlas do takejto koalície nepôjde,“ zdôraznil.
Takmer všetci slovenskí novinári zavádzajú slovenských voličov otázkami: že kto s kým a kto s kým nie.
Novinárov vôbec nezaujímajú volebné programy jednotlivých strán (sú leniví si ich aspoň len prečítať, a nie ešte naštudovať !! či argumentovať v TV debatách).
PS: V TV debatách na RTVS, ta3 či joj moderátori cieľavedome dorypujú do politikov Smeru a Hlasu s cieľom rozdeliť tieto dve strany od seba – aby sa po voľbách nespojili do vládnej koalície.
(To že vraj s Matovičom nechce Heger, ani Sulík, ani KDH, ani PS – o tom novinári na pokyn zhora zdvorilo mlčia. Ak by im vyšli volebné percentá, tak určite s Matovičom by sa spolčili aj Demokrati, aj SaS, aj KDH, aj PS. A keby chýbali percentá – tak aj Maďari.)
NALEJME SI ČISTÉHO VÍNA
PS: Možno sa mýlim, ale je to jediná „sociálna dávka“, ktorú matovičová vláda neurobila pre Cigáňov.
(Totiž len veľmi maličké percento ich dcér a synov odvádzalo v roku 2021 poistné na dôchodkové poistenie Sociálnej poisťovni.)
UŽ BOLA POŠKVRNENÁ
… Útoky zľava i sprava, pod taktovkou Fica, Matoviča a Blahu, nemohlo nechať jej dobré meno nepoškvrnené.
PS: O niekom sa hovorí, že je múdry od narodenia. Ona však je poškvrnená už od prezidentských volieb.
Korčok nemusí kandidovať. Žiadny zákon mu to neprikazuje. Nepíš hoaxy !!!!!!!!!!
Futbal je krásny šport.
Ale v prevedení Slovákov vyzeral ako stará škaredá baba.
(Dúfam, že za tento môj názor nejaká „ženská“ mimovládka nepodá trestné oznámenie.)
KTO PÁCHA ZLOČIN ????????????????????????????
Mimovládne organizácie Inštitút ľudských práv a Dúhové Slovensko podali .. na Generálnej prokuratúre SR trestné oznámenie na stranu Kotlebovci - ĽSNS za jej predvolebné bilbordy.
… „Považujeme takéto heslo za výzvu na diskrimináciu a porušovanie ľudských práv jednej časti občanov a občianok. Reklama navodzuje dojem, že sa jedná o výrok Mariána Kotlebu, nakoľko je umiestnený pri jeho tvári.
A čo médiá – tie v podstate šíria kotlebov bilbord v plnej „kráse“ po celom mediálnom Slovensku.
PS: Ak by bola odsúdená kotlebova politická strana, tak by mali byť odsúdené aj všetky masmédiá, lebo ten kotlebov bilbord šírili po celom mediálnom Slovensku !!!
To dokáže len moja žena !!!
TÍ BY SA NEMOHLI BRÁNIŤ
Predstavte si, že na bilbordoch by nejaká politická strana mala heslo:
„OCHRÁNIME SLOVENSKO MEDVEĎMI a VLKMI“
PS: To trestné oznámenie namiesto medveďov a vlkov by možno podal jedine ten životný exminister – pomiešaný olajnový demokrat kríženec Budaj.
V TOM ZDRAPE PAPIERA ????????
… jeden z najsilnejších odkazov vlády Ľudovíta Ódora je, že pomoc občanom by mala byť adresná. To sa odzrkadľuje aj v programovom vyhlásení vlády.
PS: Odr by sa mal naučiť modliť, lebo ak sa chudobná Slovač nahnevá, tak len pán boh mu pomôže.
ŠATAN TO DOJ… AL
Športové prenosy OH, MS a z najvyšších líg všetkých športov patria tradične štátnej RTVS !!!
RTVS si platíme všetci prostredníctvom štátneho rozpočtu. Nepotrebujeme športový zážitok mať prerušovaný dlhými reklamami - kapitalistická TV Joj šport je už nedočkavá na zisky z reklám.
PS: A tradície by sa mali dodržiavať !!!
V NATO BY BOLA „bezcenná“
… a aj o tom, že by prezidentka dala prednosť pozícii v NATO.
Ak Čaputová nebude prezidentkou SR, tak v NATO na ňu úplne zabudnú. Ona je pre NATO „cenná“ len ako prezidentka dodávajúca zbrane do vojny na ukrajine.
PS: A bola by aj sprostá, keby nevyužila všetky finančné a hmotné výhody, ktoré v SR dostávajú bývalí prezidenti.
(A ak by sa dožila dôchodkového veku, tak by ani nepotrebovala poberať starobný dôchodok. Bohate by jej, ale i pre jej deti, postačovali tie finančné a hmotné výhody, ktoré do smrti dostávajú bývalí prezidenti SR.)
A obyčajní občania musia denne pracovať. A keď sa z nich stanú dôchodcovia, tak musia vyžiť z tej almužnej.
AUTOR BLOGU ZABUDOL NAPÍSAŤ
Autor blogu napísal:
… Niečo také ako, samci a samice Slovenska, slušne sa spájajte a neblbnite, neploďte čosi také strašné ako v parlamente Mazíkovci a Blafíkovci…
Autor blogu pozabudol pripomenúť:
… aby samci a samice Slovenska a Ameriky, sa slušne spájali a neblbli, a neplodili čosi také strašné ako Zuzy Čaptovie a Lajosov Ódrov ...
Odporúčame