Ak sa im aj nieco podarilo nie je to kriznik moskva.
Ak sa im aj nieco podarilo nie je to kriznik moskva.
Dalsi komentar s 0 vypovednou hodnotou. Ako vsetko od tohto autora.
Snivas mokry putkov sen. Molodec
Kde ostala bezchybna nepripustna obrana nacistov z ruSSka? Moloch na hlinenych nohach je svetu na smiech.
Je to usmevne ked svetovy terorista hovori o terorizme. Proste ruSSko.
Dne by si sa mal viac snazit. Vela kolegov je na PN. Tak makaj Trolko.
Nastastie drviva vacsina Europy stale vie jasne pomenovat kto je agresor a kto obet. Skapinajuci ruSSky kon kope ale jeho cas nadchadza.
No uz si si z rana poplackal tak sup na postu po davky a mas opat krasny den
A prvy najzbytocnejsi jazyk sveta.
ruSSi ziju patrne v nejakom paralelnom vesmíre kde sa im dari v plieneni UA a mozu si diktovat nezmyselne podmienky
Tento putko je v podstate srandista aj ked on sam sa stal skôr tragedom.
A toto konspiracne Čudo Judo to tu chce ovladnut. To si ozaj nic lepsie nezasluzime?
Nacistov hladaj v okoli putka tam ich najdes ako maku.
RuSSky pad predchadzala len ich pycha a pocit nadradenosti.
A cim by ti ruSSi chceli napadnut EU? Esusmi? Nebud smiesny.
Na rozdiel od zatuchnuteho vladimirovica ktory nikam nechodi od strachu. Mozno na svoju dacu.
Zniceny na totalku. A sfunkcneny za par dni. To ako s Himarsami 3x zniceny kazdy jeden. Slava ruSSkemu hnoju.
Lavor zas vyplakava. Slobodne sa rozhodli pachat zlo tak musia znášať aj trest za svoje ciny.
Este sme nezabudli čo ostalo v hmotnych rezervach za vlad Bradavicnika.
Odporúčame