Ale tato vlada nema uz pravo rozhodovat a rozdavat to aj pravnici hovoreli tak ziadne lietadla nemci povedali ze nedaju ale banda slovenska liberalna ide dat a zatiahnut nas do vojny
Ale tato vlada nema uz pravo rozhodovat a rozdavat to aj pravnici hovoreli tak ziadne lietadla nemci povedali ze nedaju ale banda slovenska liberalna ide dat a zatiahnut nas do vojny
Nikto neda lietadla len slovensko aby nas zatiahli do vojny a Macko nech sa radsej stara o syna kriminalnika rychlo ho zbavili trestu pokial vladnu liberali
Zas len slovenska saskaren slovaci nevedi poriadne strajkovat boja sa
Chudobne je akurat slovensko ale hlavne ze sa dava ukraine
A mne kto co da
Ved nedavno sa vsetci smiali ako to natru rusom
Nech zije ruska federacia
Posahanych 10 ludi demonstruje
Ale hlavne ze spinavej ukraine sa stale dava
Cesi na slovakov stale nadavaju tak treba aj cechov poslat prec z sk naraz aj s ukrajincami
Ked bude u nas mobilizacia pojdes obleceny vtom v com prides z domu a nad ti da gumipusku a neostan prekvapeny ked teraz vytiahnu novu techniku rusi a zapad uz skoro rozdal co mal
Ked daju mobilizaciu na slovensku tak pojdes obleceny vtom co si donesies z domu a dostanes gumi pusku nad vsetko rozdal a rusi zatial pouzivali staru techniku a teraz vytiahnu novu a zapad dal uz skoro vsetko prec okrem nemcov lebo nie su tupy ako nad
Nech povolaju kolko chcu co vas trapi kolko ludi povolaju
Budem sa smiat ked rusi tam daju milion vojakov a potom vytiahnu nove zbrane zatial nicili stare a eu s ameriku zasobovali ukrainu a teraz zapad bude mat prd tak rusi vo velkom zautocia zatial nepouzili rusi ani letectvo bombarderi ani nove tanky a nad potom pojde s gumi puskov vsetko rozdal
A teraz sa zasmejem ked rusi nastupia vo velkom a s novou technikov a zapad uz dal vsetko prec a nik nepochopil ze to bola ruska taktika bojovat so starimi tankami a tak dalej a tiez nepouzili poriadne namornictvo a letectvo az teraz zacnu bombardovat a nad dal vsetko prec tak pojde ukraine pomost s gumi puskov
Nad trepe blbosti ako vzdy a jedine zvrhnut treba slovensku liberalnu bandu jaro pametaj rusi nie su zapredanci usa ako ty co si cely strceny v americkej prdeli
Hlavne ze matelko posahanec krical lexhascak tu mate volici tejto koalicie od zaciatku vas klamali a na nikoho nic nemaju
Sulik liberalne opice naco hraju divadlo odisli a teraz sa chcu vratit robia z ludi blbcov a debovia budu zas volit liberalne opice
Liberalny debo preco by nemohli hrat aj hraci co su v rusku
Odporúčame