Ako odvetu by som potom čakal zákaz činnosti Mekáčov a blokovanie FB v Rusku. Hneď by boli Rusi aj fyzicky aj duševne zdravší!
Ako odvetu by som potom čakal zákaz činnosti Mekáčov a blokovanie FB v Rusku. Hneď by boli Rusi aj fyzicky aj duševne zdravší!
Správna stratégia, po doje..ní europskeho automobilového trhu, nám viacerým zostanú už iba bicykle
EU vyvinula "mechanizmus kompenzácií" na to, aby podniky nevyrábali?
EU nepočítala s tým, že ak bude málo šťavy, tak cena vyletí do vesmíru?
EU nepočítala ani s tým, že sa objavia kšeftáry s emis. povolenkami?
EU nepočíta ani s tým, že ak budeme pekne zelení, ľudia budú za chvíľu hrať karty v závodoch?
Takýto bordel tu nebol ešte nikdy!
Koľko takých tiel sa ešte nájde po Covide, plastový sud sa javí ako dobrý úkryt pred vírusom.
Krásne auto, som nesmierne rád, že máme všetci dnes možnosť zaobstarať si takúto krásavicu!
Na koneee! Ale my žiadne kone nemáme! Tak na vodík! Ale vodík nám Šuľo nedomyslel. Tak na elektro! Tú vedia zaplatiť iba Nemci. Tak naspäť na benzín! Ale tú nám zakázala viera, hm. teda Greta. Tak...hm..toto nám bolo treba Slováci!
Po fiasku v Afganistane som čakal, že sa najväčšia demokracia stiahne do búdy žrať hambáče, ale im asi furt svrbí predkožka. Takto nesplníme cieľ Fit for 55 v Európe, tie tanky a helikoptéry musia neskutočne žrať. Ibaže nám nejdú vzorom a používajú tanky na batérie.
Rusko zistilo, že Európa má strategické zásoby marišky, jointu a ďalších omamných látok a chce ochrániť svojich bratov na Ukrajine od európskeho plánu zmagoriť obyvateľstvo
A vytiahli sme ruku zo šerbľa...
Konečne máme dohodu, neviem ako sme doteraz bez nej mohli byť, good job guys!
Ľudkovia držte si peňaženky, Evang rozhadzuje siete.
Mám to od majiteľa toho auta, ja sa rád učím na chybách ostatných.
A ak by sme znížili počet vajec v parlamente o 100%, koľko by sme ušetrili?
Mám tu je elektromobil pod oknom, nechcem uvádzať značku, v lete bolo fasa na nákupy do supermarketu, no prišla zima, chlap sa chystá po pol roku predávať, stálo to 35.000€ a bojí sa zapínať kúrenie, lebo sa nevráti z 50km vzdialeného mesta, predajca odporučil zapínať iba vyhrievanie sedadla, vraj to menej žerie batérie.
No nekúp to!
Po prvé: ak vyrábate príliš drahé niečo, o čo trh nemá záujem a máte na tom malú maržu, musíte všade na všetkom šetriť.
Po druhé: čím viac elektroniky - tým viac možností na kazítka.
Pamätám sa na jeden dojímavý príhovor nášho priemera : Nebojte sa ľudia, dobre bude!
Všimli ste si ten rozdiel?
Orbán: hovorili sme, rokovali sme, rozprávali sme sa
Západ: my žiadame, my vyzývame, my varujeme, my uvalíme sankcie
Pondelok: Strášne tu fúka, Vlado nechaj si plyn!
Utorok: Aj urán si nechaj, fajne svieti slnko!
Streda: Ak nám nepošleš riadne veľa plynu, tak si Vlado nechaj aj Sputnik!
Štvrtok: Prestalo fúkať, daj nám Vlado aspoň trochu plynu!
Piatok: Vyrástla nám tu nejaká rúra z mora, to čo má byť Vlado?
Sobota: Už je teplejšie, ak si chcel pustiť viac plynu, tak už nemusíš!
Nedeľa: Dávame ti sankcie Vladko, neuznáme ti Covid-pass v EU!
Pondelok: Pošli aspoň urán, nemáme ako dobyť Tesly.
Utorok: Viktor, tam v EU každému už drbe? Ja som ti to vravel Vlado!
Zaujímavé, že 10 rokov sa vytešovali a neraz sa s tým aj pochválili, že lacná ropa a plyn pomáhajú v hospodárskom raste EU, pretože nám tieklo do Gréckych topánok. Teraz zrazu fuj ropa, fuj ruský plyn. Nie som makroekonóm, ale ďalších 10 rokov nám čo pomôže v hospodárskom raste? Greta and friends? Dead for 55!
Presne som vedel, kto bude na toto reagovať. Evang, ambasádor elektromobility na Slovensku. Ale beriem, všetko je to o kalkulačke a o pocitoch. Moje pocity sú z týchto euro-pokusov také, že nechcem byť vulgárny. Áno, majme elektro, ale typu Up - Golf a dosť. Tieto scifi obludy typu SUV, hmmm. A druhá vec je, načo sa my tu máme voziť v Európe na predražených elektrovysávačoch, keď v USA všetci frčia na V8 traktoroch.
Odporúčame