ak ziujes v bratislave cbudes asi blavacik cez polny , lebo inac by si vedel ze sme tu mali Bajana, Ftacnika a nic sa nestalo, Raz je urcite lepsia volba ako ten sucasny hudobnik, ktory je mega katastrofa
ak ziujes v bratislave cbudes asi blavacik cez polny , lebo inac by si vedel ze sme tu mali Bajana, Ftacnika a nic sa nestalo, Raz je urcite lepsia volba ako ten sucasny hudobnik, ktory je mega katastrofa
myslim si ze ruskej armade cochvila prasknu nervy a takticka j b pojde na kyjev , nikto neriesi mier kazdy len hecuje tuto vojnu a ludia trpia vsade nie len ua, ru
keby to bolo na silovcikoch a jastraboch US tak vo svete je len vojna , resp. konflikty by sa riesili rychlo set up - koberec....
tzn rovnako to sedi aj na magorov z Bruselu suhlasis?
europa nema plny, nema ropu ale sankcie na rusko ide davat, ved co tupi europania to zaplatia ...
ja si myslim z clovek ako ty sedi doma na gaici , maximlane tak zbehne dole na chodnik na latecko, lebo keby si bol v pohybe zistil by si ze keby uz vacsinu z nich nemali tak by sa tu prestalo staviat, opravovat, kopat kable a podobne. vela znich zije normalne a maka, jasne ze su geta kde gentika nepusti a aj keby si tam doniesol miliony tak to nezmenis...
bismarck, adol v hrobe ozivaju a v pekle zacina zurka direkt nach russland....nemecko ekonomicky kolabuje tzn potrebujeu nemecky, africky, arabsky narod opit rohlikom , inac im tam vznikne revolucia, a politicky vymlete elity to nezmenia - nechcu a nevedia
pracovna mobilita = nizke platy pre slovakov a nova lacna pracovna sila pre aziatov, novi boltaci , woltaci su na ceste ....
toto vypada ze to je dalsi Team Vollovci....tlachanie, preco sa urad, poslanci posra..l pred kriklunmi a nepostavili tie garaze na vetenicove, rovnako na zatacke hlavacikova/vetrnicvoa moze stat mega parkovaci dom , par mistami na fullu sa budu kolko rokoch chvalit , preco nevykupia byvaly areal vodarnima mpoct ze to bol na futbal ihrosom na molecke, cchete dat trenovat syna do futbal klubu a povedia ze nemaju miesto , ved to je logicke ked maju iba 1,5 ihriska , tzn cely kopec az k servisu by mali byt sportoviska, jedinu pravdu co ma a fakt som sa tiez cudoval ked robili ten chodnik pri karloveskej ze preco uz neurobili aj cyklo, nepodriadok v mestskj casti - asi treba nahnat do ulic novodobych vypanikov MP len sa vozia a onanuju pri davani papuc a pokut, v zivote som ich nevidel niekde sa prechadzat, nech ziadnu parkovaciu polituka nerobia klesne pocet moznosti o 30%, nevenuju dlhodobo odstavenym autam , preco tam nie je listok vypalnici sa len vozia a striehnu na pokutovanie
v prvom rade by EU mali zatvrit a nanovo ju postavit iba na hospodarstve tak ako bola od zaciaktu , politika celu europu pochova, ak je to aj v inych krjainach ako u nas tak do EU parlamentu sa odkladaju vo vacsine priapdoch luzri
kladiem si otazku ci mam podnikat, zamestnavat , fungovat v tejto SR zumpe podla pravidiel alebo si mozem robit co chcem ako tato luza,ktora nam teraz vladne ......PS a spol tak to je partia total neschopakov, takze co teraz ..., utekat alebo zostat
skoncil som na prvom odseku ....rusko uto iluziu rozbilo ....sedliacka otazka kto sa tlacil na ukrajinu nato alebo rusko ako prve? UA vzdy bola pod vplyvom RU ako EU pod US, ale EU/NATO chce byt vsade a zrazu narazilo , to je realita
J.E sa staral o zabavu pre bohatych ...nic viac nic menej , kazdy mal svoj level zabavy, ak niekto veri tomu ze sam zomrel je riadne vysinuty...bol upratany, Vsetci ti co boli vypovedat v kongrese by mali ist na detektor ....a hned by bolo vymalovane
nech zije mult-kulti ....trikrat huraaaaaaaaaaaaaa
v nemecku uz je jedno co sa tam deje, atom vypnuty, uhlie netazia, plyn nemaju = coskory blackout , ktory nemecko postihne, ale za to maju vzdelanych turistov z polovicky zemegule, vymyte mozgy greendealom, lgbti+ a najnovsie v nemecku veje nadrzany vojnovy vetrik...maju to v DNA, to sa tazko meni, v dnesnej dobe zbrojny priemysel na povzdvihnutie ekoniomiky je slepa cesta - nma to kto financovat, lebo aj SAFE je len uver ktory sa musi zaplatit
cina ma super pristup ale ma aj co ...? priestor a my mame co velke ho...o, chces vrtule = nikto ich neche za oknami, chces solar = potrebujeme podu na siatie, v kopcoch = tam zu eko uchylaci, ktori to zakazu, voda = janko lasak tam ma chatu tam to nemoze byt ...atd. tzn v cine sa nediskutuje ale stavia , tu sa robi vsetk oine len sa nestavia
nie putinovi ale silovcikom prasknu nervy a bude to pre kyjev velky problem....
v skratke rusaci sa hraju na svojom piesocku vplyvu , amici sa hraju na celosvetom piesocku ...co je horsie ? ked vsade sa nicia krajiny, zomieraju ludia a trpi pol zemegule v naslednych sankciach a inych uletoch co sa deju
demencia ma rozne formy a stadia...pani Magda je uz vo finale .....taky je zivot
preco izrael kradne uzemie syrii, libanonu, palestincom ? stnako hecni zapni mozog a daj relevantnu odpoved
Odporúčame