"Naše" zpravodajské médiá zamlčujú fakty o masových protiimigrantských demonštráciách v Polsku.
"Naše" zpravodajské médiá zamlčujú fakty o masových protiimigrantských demonštráciách v Polsku.
a celkom možné, že tie bomby boli len cvičné - betónové.
Máš pravdu. Amíci okupujú takmer celú Európu ale na Kryme určite nie sú. Nestihli to.
Utečenecká kríza = najnovší diel filmu Aliens !
Samozrejme !
Dôchodcom treba zobrať ich staršie autá, nech sa po cestách preháňajú len mladí vajčáci a štetky v tereňákoch na ktoré si obe kategórie poctivo zarobili.
Podľa vzoru USA viď "Druhý dodatok Ústavy Spojených štátů amerických"
Máš absolútnu pravdu !
Nemecko nemá nič spoločné s nejakou zaostalou ruskou džamahíriou pretože tá má aspoň akú takú mieru zvrchovanosti a demokracie.
Nemecko je protektorát pod egidou USA, ktoré ho držia na uzde prostredníctvom "Kanzler akt" a ešte k tomu už vyše 70 rokov po vojne je okupované vojskom, ktoré by v čase vojny nedokázalo bez spojenectva s Rusmi nad ním zvíťaziť. Nemci vďaka anglosionistickej politike vedenej hlavne zo strany USA majú dodnes štatút podrobeného národa.
Z Kultúrparku ?
A prečo nie z mestských reterátov ? Čo má spoločné kultúra s LGBT ?
1- Američani dirigujú Merkelovú jakožto Nemeckú kancelárku na základe "Kanzler akt", čo je dokument zaväzujúci každého nemeckého kancelála k podriadenosti voči USA.
2- Porošenko nie je odvodenina od Parašenko, ale od slova "ponos" t.j. Ponosenko. (čo znamená slovo ponos v ruštine si treba nájsť v rusko-slovenskom slovníku obsahujúcom slová na únosnej hranici slušných výrazových prostriedkov. (Ináč po latinsky sa to volá diarrhea)
Ty máš pri svojej znalosti pravopisu tú komparatívnu výhodu, že keď po svojom napíšeš najneslušnejšie slovo, (pyča) tak Ťa asi cenzor nevymaže.
Prečo to museli zistiť až Američania?
STK a emisné kontroly v EU sú asi rovnako účinné ako Schengenské hranice !
Neverte tomu.
V skutočnosti sa len votreli do radov IS a v príhodnej chvíli, keď Američania zaútočia na IS zvonku, oni zaútočia zvnútra a tak definitívne zvíťazia.
Odporúčame