1000x lepšia osvietenecká diktatúra, než prehnitý "demokratický" el bordel.
1000x lepšia osvietenecká diktatúra, než prehnitý "demokratický" el bordel.
Keď je koláčikov veľa, tak sú pochopiteľne ťažké.
Koniec koncov je to všetko v réžii USraela !
Keď príjmali SK do EU a eurozóny tak sa s nami nikto nepáral. Slovensko si muselo splniť poctivo všetky tvrdé kritériá, nič nám neodpustili a aj tak sme boli označovaní za nacionalistov, klérofašistov a Mahuliena Korbelová nás dokonca nazvala čiernou dierou Európy. Dnes sa tancuje okolo podvodníckeho Grécka a podvodnícko-fašistickej Ukrajiny ako okolo maľovaných vajec.
Naprosto tupá nenávist , alebo snaha o objektivitu ? Moja stará matka (po vašom babička) bola native Američanka, tak neviem neviem.
Obama by si mal ešte do zadku strčiť pávie pero.
Občas si vyper jarmulku. Máš pod ňou výkal a muchy Ti na ňu . . . .
De Gaulle mal na rozdiel od vyššie menovaných gule !
Hlavne sionistickí teroristi. Na nich si zabudol.
Když už chcež žvanit tak žvaň kompetentne !
MT v Norimerku bola obyčajná fraška, kde víťazi potrebovali odsúdiť porazených. V opačnom prípade mali sedieť na lavici obžalovaných aj autori bombardovania Hirošimi, Nagasaki a Drážďan, nakoľko sa jednalo nie o bojové akcie, ale VOJNOVĚ ZLOČINY ! ! !
Stelesnením francúzskeho šarmu je fr. prezident Hollande, potom Sarkozy, potom dlho nikto a až tak Isabelle Adjani.
Odmietnutie kvót krajínami Visegrádskej štvorky nie je žiadne víťazstvo !
Víťazstvo by bolo zastavenie ilegálnej imigrácie a zabezpečenie hraníc proti ilegalnej migrácii. Načo vlastne udržuje EU jednotky ostrahy hraníc ?
Úprimne si myslím, že po výzve takých nespochybniteľných osobností ako je Generálny tajomník OSN Pan Ki-mun a Prezident USA sa situácia ukľudní a vo svete zavládne mier a láska.
Odporúčame