Důsledek ruské invaze a neschopnosti - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Důsledek ruské invaze a neschopnosti - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
https://youtu.be/d2cgt2zIbqE - debata o největších IT společnostech světa. Žádná není z Ruska.
https://youtu.be/A7Z0x_Mbqn4 - debata o této reformě na YT.
Gesto správným směrem. Uvidíme, co se bude dít dál.
https://youtu.be/9_Ts2-abpBw - rozhovor, zda se máme zbláznit z inflace a z války.
https://youtu.be/A7Z0x_Mbqn4 - diskuse k tématu.
Hurá, Rusové ustupují od Charkova. Dokazuje to, že i současná fronta pro ně byla moc velká. Už prohráli. Viz rozhovor - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Putinovi to nedojde, dokud Rusko nepadne na hubu. Rozhovor o ruských možnostech - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Bezzubé cenění zubů. Rusko nemá na otevření další fronty se silným protivníkem. Viz rozhovor - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Jeden finský generál se k ruským hrozbám vyjádřil: „Jste zde srdečně vítáni, abyste se připojili k 200 000 Rusů, kteří jsou již ve Finsku pohřbeni několik metrů v zemi po vašem posledním pokusu v roce 1939."
https://youtu.be/9_Ts2-abpBw - rozhovor, že z inflace je třeba se nezbláznit.
K hygieně a umývání čistou vodou - pomáhá i med. Léčí hemeroidy. Po umytí čistou vodou aplikovat trochu medu a po chvíli znova opláchnout.
Že když přijdeš do ruské banky, řeknou, že ano, ale momentálně dolar není. A na černém trhu to bude 200 až 400.
https://youtu.be/9_Ts2-abpBw - rozhovor, jak se z inflace nezbláznit.
https://youtu.be/1-9FJXczK4c - podle hostů této diskuse se spíš aktuálně slovenské banky "zavírají do sebe". Uvažují jinak. Už nechtějí klienta za každou cenu. Je to od času 14:29. Později se řeší i ČSOB, která situaci neodhadla.
https://youtu.be/9_Ts2-abpBw - rozhovor, jak se nezbláznit z inflace a z války.
Omyl. Do posledního Rusa na Ukrajině.
Pro Rusko představuje hrozbu kdokoli, kdo se nenechá komandovat.
Problém je, že Rusko prohrálo a neví, jak z toho vymanévrovat jinak, než hrozbami.
Rozhovor o tom - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Držím prezidentce palce!
Od začátku píšu česky. Videa jsou mnohem víc slovenská.
A troll - hm. Víš, na rozdíl třeba od tebe nenabouchám x nových diskusních vláken za sebou. Nejsi sám, spousta trolů zde tímto vyniká. Já dám na rozdíl od nich nové vlákno často až tehdy, když předešlé klesne na další stranu. Zdaleka nezasviňuji diskuse tak, jako jiní.
Rusko zničilo svým útokem na Ukrajinu doopravdy hodně, roky za to bude platit. A navíc prohrálo - https://youtu.be/ldLY5gGbd0o
Odporúčame