Áno modráci majú pod palcom celý policajný zbor a s ministerstvom vnútra.
Áno modráci majú pod palcom celý policajný zbor a s ministerstvom vnútra.
S týmto operujete už dlho.
Ak budú ľudia platiť menej,obce budú mať menej.
A čo tak malá zmena v zákone a nech idú dane ľudí do št. rozpočtu a potom obciam podľa nejakého kľúča?
Zase tá korektnosť.
Stačilo uviesť ešte aspoň jedno číslo za tým PB a aspoň v Pov.Bystrici by vedeli,kto z tých piatich :-) to bol.
Tak to ste ma prekvapili.
Pravda je,že takmer polovicu navýšenia minimálnej mzdy vždy zožerie štát.
Naproti tomu ako som už viackrát písal zvýšenie NČZD,teda odpoč.položky by zvýšilo čistý príjem drvivej väčšine pracujúcich,tí najmenej zarábajúci by neplatili daň z príjmu a bohatí by na ňu vôbec nedosiahli.
Ešte dodám,že my, ktorí máme neaktívne príjmy (rentiéri) ju už nemáme dávno.
Bolo by to skrátka v prospech pracujúcich.
To mu za skóre 61:0 dali držhubné len 1 izbový a ešte platil nájom?
Koľko to je **ako z rozprávky"
Som prekvapený,že zbojník Juraj Jánošík nedosiahol na víťazstvo.
Neskoro,aj fúrik som kúpil,taký luxusný s gumovým kolesom.Ale tlačiť ho treba.
PS:krompáč bol na ryhu pre drenáž
:-)
Ja som si kúpil prvý krompáč v 62 rokoch.Dovtedy som nemal záhradu a v práci som ho nepotreboval.
Je to skutočne ťažká práca.Som dement,lebo som sa vedel uživiť aj inak?
A ešte ti aj za tie kraviny z nevedomosti dávajú plusky.
Ak by si vedel niečo o špeciálnej vojenskej výrobe,práca v špeciálnom režime,vedel by si,že nie 400h ročne,ale 1000 sme mohli odpracovať.Stačilo,aby prišiel Kadáfi,dohodol počet rakiet navyše a už to frčalo.Dokonca po prekročení tej tisícky nadčasových,nam ponúkli brigádnicke hodiny bez príplatku a sanovali to prémiami.
Neťahaj sem THP.Tiež si prešiel cestou do práce cez 3 kontroly a strážili ťa vojaci,keď si taký múdry zákonník?
Špáratko nechce zaostať za kapitánom,tak vyskakuje,blížia sa voľby.
Som zvedavý,či to do volieb dokážu aspoň zbúrať.
Diskusia prebehla a Maták mu zrejme dovolil aj tvrdšie vyhlásenie....
Veď ty popisuješ systém,pred 30 rokmi.
Ja som medzi 1980 a 1989 nemal ani jeden rok pod 1000 nadčasových hodín a bral som to ako odmenu a radosť,že môžem toľko zarobiť.
Po 89 som tiež robil veľa,ale už pre seba a za peniaze.
Vo ak ti je 12€ príplatok málo,tak začni zamestnávať a plať viac.
Akosi si zabudol,prečo nie 12€.
Ozaj prečo nie si na tej strane,ktorá musí tie príplatky platiť?
Práve o to ide,že bez protekcie a úplatkov,jednoducho podľa cenníka.
Debata začala o zákone,ktorý to neumožňuje.
Reč nie je o tom,že ti dá niečo zadarmo,ale o tom,že chceš aj zaplatiť okrem odvodov ešte naviac a nemôžeš.
Nie,skapať má ten,čo odvádzal viac.
Dobrý zákon to je taký,že keď zavolám na ortopédiu,tak mi dajú termín o 3 mesiace?
A keď poviem,že som ochotný to vyšetrenie zaplatiť a tak pomôcť chátrajúcemu zdravotníctvu,tak sa nedá,lebo zákon?
Alebo myslíš,že keď kapitána,alebo ktoréhokoľvek politika pichne v kolene,tak čakajú 3 mesiace?
Oni sú niečo viac?
Štát za 30 rokov nedokázal postaviť ani zbúrať a keď sa firma rozhodne postaviť svoju za 3 roky,tak by ju mala predať štátu s jeho neschopnými managermi?
Takto sa pán premier nasrdil.Však mal dať ponuku,ktorá sa neodmieta.
Penta nech je aká je,do jej nemocnice sa dostanem,pretože sa to dá legálne doplatiť.A keď to upravia zákonom,že nie,tak pôjdem do CZ,tam si môžem aj v štátnej za výkon zaplatiť.
Odporúčame