vymyslel si ich, co nepoznas naj7?
fakt dva tyzdne? len za jul k tejto teme, okrem inych sprav z usa
pan autor si zjavne robi srrrrndu z matovicovho dobre bude, lebo tento jeho špeci slovosled pouziva niekokolkokrat
len to treba mat trosku citatelskeho iq
kto ho nema, nech cita sportove vysledky
paci sa mi nazor, ako je to mozne, ze ked som ja hlasovala tak, anketa vysla onak
je to ako nieco, "kto toho xy-ona voli, ked nepoznam nikoho, kto ho voli " :-)
myslis si, ze aj pesnicka by mala byt: koleso, koleso mlynské? :-)
uff, tomu hovorim social distancing
Igor by musel dostat infarkt, keby to urobil niekto tu
skutocne, pochopit myslenie kamionistu, ktory vpali na cyklomost, namiesto toho, aby si zanadaval na navigaciu alebo na svoju hlavu a pekne odtial isiel prec, je mimoriadne tazka zalezitost
on sa aj tak nikam nedostal, cize "testovanie" mosta si mohol odpustit
ja mam zupan v kupelni
na WC ho nemam :-) tak nejak totiz znie ten suchoparny byrokraticky VUC nazov
to raddsej zupa
kupovanie slovenskych potravin ma vo velkej miere v rukach slovensky spotrebitel
a nie, na nakupoch v Polsku ci Rakusku, si slovenske potraviny nekupi
ktora mimovladka stoji sharkovi za to, aby jej prispieval? no ta, v ktorej pracuje
Veronika R.: Dobry den, tam je NAKA? Nasla som na ministerstve podozrivu ciernu skrinku...
NAKA: Pani ministerka, to je kavovar.
nebud taky pesimista, franklin
OP alebo pas vybaveny cez web (maju to vobec niekde, ze ta vobec nevidia?) predsa nemoze byt meritkom nicoho, to su jednorazove zalezitosti na dlhu dobu, a minimalne ta upozornia SMS, ze je to hotove, OP ti donesie aj kurier. Rovnako aj technicak ci ŠPZky, mozes cez kuriera. Mas servisy, kde STKcku vybavia za teba, nemusis nikde stat, tam je skor otazka, ci v case STK aci emisnej budes mat aj nieco, co treba urobit v servise.
praveze dnes je toho statia stale menej a menej
a tie reci o predrazenosti vsetkeho, najma pri eurofondoch, kde si to ziarlivo strazi EU, tiez nemozes vystrelit cenu mirnix dirnix
ja osobne som rad, ze som sa narodil v tekto krajine a rad v nej aj dozijem
europsky parlament je v prvom rade na to, aby riesil celoeuropske temy a pomahal EU ako celku, nie jednotlivym krajinam. Ak popri tom slovensky europoslanec dokaze vybavit nieco aj pre SVK, tak je to len dobre. A co uzasne tam vybavili poslanci od Kotletu? Ze si pustia hubu na spacir za zdvorileho aj nezdvorileho zivania ostatnych?
najskor zaujal Igi postoj, potom ho prevzali vsetci ostatni - a v takom momente radsej nemysliet a ked recni, tak si vypnut hlavu - je to dobre pre dusevne zdravie
tomu panovi preplo, uz ani zablesky zdraveho rozumu...
nepocuvali sme nejake reci o detroite a jednostrannej orientacii? nepocuvali sme predtym ako stat vyhadzuje peniaze na park Haniska? :-)
ale ja som za, sem s bmw, sem so strategickymi párkami
nemocnice predavali samospravy, lebo nedokazali hradit ich straty, Slovak Telecom - cenu vygenerovala primarna ponuka na burzu a firma sa predala DT, nie ziadnej firme mecenasov a SPP predal isty Ivam Miklos s Mikujlasom Dzurindom
kratka, ci ziadna pamat, Zaax?
Odporúčame