??? my (Slovensko) sme na smiech v Európe? Odkedy? Prečo? Kde si na to prišiel? Od nejakého hlúpeho českého športového novinára, ktorý sa smeje slovenskému hokejistovi, že svojmu brankárovi podal zlú hokejku? Smejú sa skôr Nemcom, že si zrušili jadrovky a teraz nemajú energie. Francúzom, Nemcom a Švédom, že si tam natlačili jadrových inžinierov a teraz nevedia čo s nimi. A tak by sme mohli pokračovať od Grécka cez Taliansko, Španielsko a skončiť u tlstého Orbána...


