Nechaj ho tak. On nie je veľmi bystrý.. :))))
Nechaj ho tak. On nie je veľmi bystrý.. :))))
Hmmm, pekné. Slovensko má najnižšiu infláciu z V4, za marec 14,8%. A teraz, súdruhovia ako to, že Rusko má za ten istý marec infláciu 3,5% a prognóza na apríl je 3,1% !!!?? Najnižšia za 3 roky. Áno, chápem, že 3,5% z väčšej počiatočnej hodnoty je možno viacej ako 14,8% z menšej, ale.... Kde sú tie "slávne" sankcie? Kde je Rusko "na kolenách"? Niečo mi tu nesedí.
Rovnakú farebnú kombináciu používajú napr aj na Novom Zélande, ale aj...drahá Viky....v tvojej milovanej Moskve, ruskí policajti.
"Klasické autá so spaľovacími motormi by podľa neho preto pre políciu boli vhodnejšie, lebo sú lacnejšie a vyžadujú nižšie servisné náklady."!!!!!!! Túto poslednú vetu by sme mali trieskať o hlavu predstaviteľom EU, ktorí elektromobilitou prakticky dostanú automobilovú Európu do desiatich rokov na kolená. Celý svet, ktorý si ďalej bude jazdiť na klasických autách, sa nám bude smiať.
Náš Generálny prokurátor, to je chlap ako má byť!!! Úderná päsť nášho národa!!!! Vzor spravodlivosti a čistej morálky. Úctyhodná osoba každým kúskom. Žilinka je málo takému človeku, minimálne Žilinu mu dať. Prepáčte....musím prestať písať, práve som sa rozplakal od dojatia a šťastia, odchádzam vymeniť si uteráky a plienky.....
Alebo "sám vyskočí" z okna. To je teraz v Rusku nová móda.
Najväčšia potopená loď následkom vojnovej akcie od 2. svetovej Moskva zrejme nebola. V roku 1982 potopili Argentínci v bitke o Falklandy päť anglických vojnových lodí pomocou francúzskych protilodných striel Exocet. HMS Sheffield, HMS Ardent, HMS Antelope, HMS Coventry a SS Atlantic Conveyor. Tá mala dĺžku až 212 m a bola to riadna strata pre britské námorníctvo.
Taký ako on to má v paži. Už sa intenzívne učí maďarčinu a ruštinu už ovláda dokonale.
A ktorá elita sa medzi sebou nežerie?
+++++ :))))
Bože, za čo??!!!
..."ako vždy"...? Normálne si ma rozosmial :)))
Analytik tvrdi, ze keby skoncila vojna napr teraz, tak su Rusi vitazi, pretoze oni su ti, ktori obsadili cast ukrajinskeho uzemia. Prva svetova vojna sa skoncila porazkou Nemecka, pricom nemecke vojska boli v case ukoncenia hlboko(!!) na uzemi Francuzska a nie naopak. A ako vitazi sa aj tak povazovali prave Francuzi, ktori nasledne vojensky a politicky Nemecko ovladali.
Máš pravdu, slovenská deva. Rusi(!!!) naozaj nemajú až také straty, pretože v čiernych vreciach odvážajú domov iba "obyvateľov ruskej federácie". Tzn Dagestancov, Baškircov, Čečencov a iných "...cov". Ruskí rozmaznaní chlapčekovia si vysedávajú ďalej vo svojich kaviarničkách v Petrohrade, Moskve, Saratove....
Kofroň, ty si taký "analytik" ako som ja Eskimák. Rusi mali naplánovanú "bleskovú vojnu", ktorá mala skončiť po niekoľkých dňoch dobytím Kyjeva, zabitím Zelenského a ovládnutím celej Ukrajiny, ktorú by doslova pripojili k Rusku. Dostali takú po hube, že sa z toho takmer nespamätali. O rýchlo zabrané oblasti severnej Ukrajiny okolo Černihivu a Charkova prišli rovnako po skvelej taktike ukrajinskej armády. Podobne prišli aj o Cherson. Teraz bojujú už mesiace o stovky metrov a "úspechom" nazývajú, keď po mnohých dňoch prekonajú niekoľko ulíc v jednom meste. Druhá najsilnejšie armáda sveta, s mnohonásobne silnejším vojenským potencionálom a odoláva jej papierovo oveľa slabší súper.
Pani Valkovičová, poviem to jedným slovom..."Nepreháňajte"!!!
Klamstvo je anglický seriál a Dunaj český. Takže neďakuj.
Veď presne to som mal na mysli. My(EU) si tu na niečo ideme hrať a okolitý svet to má v paži. Takže u nás budeme znižovať počet áut so spaľovacími motormi na nulu a už tu za našimi hranicami na nich budú veselo behať ďalej. A to isté bude platiť v celej Ázii, Tichomorí, Severnej aj Južnej Amerike. Veď budeme všetkým iba na smiech a zloží nás to ekonomicky k zemi.
Aj keby bol, tak ako to zaujíma niekoho napr zo Stropkova?
Odporúčame