Skoda len, ze vplyvni navstevnici z Blizkeho "vychodu" navstivia a budu ucelovo nasmerovani len a len na Slovensky "zapad".... Nas, slovensky "Daleky vychod" utrie zasa hubu!
Skoda len, ze vplyvni navstevnici z Blizkeho "vychodu" navstivia a budu ucelovo nasmerovani len a len na Slovensky "zapad".... Nas, slovensky "Daleky vychod" utrie zasa hubu!
Pred niekolkymi rokmi som bol s dvomi kamaratmi v Indiane (US) v jednom hoteli. Jeho sucastou bol aj vonkajsi bazen. My ako spravni gadzovia sme si tam so sebou zobrali aj piva a rozvalovali sme sa na lehatkach, samozrejme v slipovych plavkach. Plavcik po chvilke zacal nieco vykrikovat. Hey...hey you..! My nič.. Hey you with poofie swimsuit! Jednoducho boli sme tam jedini, s "pupuskymi" plavkami, a naviac sme tam verejne popijali pivko. Kristusa, ako som sa hanbil, nie za to pivko, na to im kaslem, ale za tie "pupu plavečky". Utekal som rovno do butiku a kupil som si bermudy. No a "slipecky" ? Nikdy viacej.
1989 a nie 1998. iba preklep, nic to...
Pani redaktorka. V uvode clanku pisete, ze ...."Euro je slabé pre obavy zo zotavovania európskej ekonomiky, z vývoja v Grécku a z rizika poklesu cien a dosahov na priemysel". Dalej ale uvadzate ....že..."Vlnu oslabovania eura spustilo marcové pumpovanie peňazí do európskej ekonomiky.....a že ..."by sa tak na trh malo dostať do septembra 2016 vyše 1,1 bilióna nových eur". Tak ktore zdovodnenie padu € vlastne plati? Dalej uvadzate , ze ..."Slabšia mena totiž pomáha najmä fabrikám orientovaným na vývoz, a Slovensko je výrazne exportná krajina" ...vzapati ale uvadzate, ze vyvazame 85 % vyrobkou do eurozony. ved to nema ziadnu logiku. Skor to bude asi tak, ze "vrahovia z Wall streetu", ako ich pomenoval Svandrlik v Ciernych baronoch, si jednoducho povedali, ze € pojde dole a oni si pekne pomastia vrecka. A na nejakych vasich 20kilo pracovnych miest , ci zlepsenie vyvozu EU sa mozu vykaslat. Nebudte smiesna....
Nie , že by som s tebou nesúhlasil, mám aj podobný názor, ale....slovač..dávajte si väčší pozor... bývalýýý člen..., slovutníííí pravicoví politici,...kovaníííí komunisti.... A k p. Kaníkovi (slovutnému). Buďte taký láskavý a nedávajte nám do úst súhlas so SOVIETSKOU (!!) okupáciou v 68. Neviem , že by RUSKO (nie ZSSR !!) v súčasnosti agresívne vtrhlo na územie cudzieho štátu (na rozdiel od US, UK...).
Kristova noha, tie vase prispevky stoja naozaj za to. Normalne sa hanbim , ze zijem na SK. To sa tu uz ludia opravdu nedokazu ani zasmiat? Ten klip je nahodou vtipny, na rozdiel od vasich reakcii. Ze vraj ..amici nevedia , kde je Slovensko... Boze moj dobry. A kolki z vas vedia , kde je Lotysko? A to sme od neho iba co by kamenom dohodil. A kde lezi Paraguaj? To uz z vas , blbeckovia, nevie vobec nik....dalo by sa napisat viacej, ale...koncim , je mi z vas zle...Piste a urazajte dalej, Amikov, Nemcov, Rusov, Cechov, Madarov..iba Slovac je pupok celej Europy.
......nie je schodnou cestou zakázať dovoz lacnej bryndze zo zahraničia. To by sa dalo len na základe rozhodnutia súdu..... Tymto "zvratom" slovenciny nerozumiem, je to skutocne skvele napisane. Takze , ked dobre rozumiem , ak nie je schodnou cestou zakazat dovoz, tak autor myslel , ze vlastne je schodnou cestou povolit dovoz? A co by sa potom dalo "len na zaklade rozhodnutia sudu"? Ten dovoz , ci ten zakaz?