Putin nie, ale Porošenko a ten potkan Jaceňuk služia záujmom strýčka sama.
Putin nie, ale Porošenko a ten potkan Jaceňuk služia záujmom strýčka sama.
Doklady o zamestnavatelov netreba. Doporučujem ist na pobočku SP a nechať si urobiť vypis z účtu poistenca. Su tam jednotlive roky a od roku 1984 aj vymer.základy kolko si zarobil
http://www.porada.sk/t242116-vymeriavaci- zak…
Až v pripade, že ti budu chybať niektore obdobia, treba to riešiť.
To ma zaujima, že ked to nechcu robiť domaci, čo vlastnie robia? Manažerov?
„Žiadna vláda dlhodobo neudrží súčasnú štedrosť štátnych penzií. O tridsať rokov tak všetci dôchodcovia môžu poberať rovnako vysoký dôchodok bez ohľadu na ich predchádzajúci príjem."
- navrhujem teda rovno aj príjem už teraz poberať rovnaky. Som zvedavy, ako oligarchia udrží z príjmu 800€ brutto životnu uroveň, aku vedu. Mnohí maju 800€ rozpočet na 1 deň.
Ano, bod čislo jedna: zvyšiť mzdy na uroveň miezd v EU. Tam kde sa zaraba 500€, bude zarobok 1200-1500€. Zvyšia sa odvody a budu vyššie penzie. Kto tomu nerozumie, treba ho poslať doučiť sa matematiku základnej školy.
A kde je tá americka nekonečna sloboda? Čo vypukla po 11.09.2001?
Tu sa neparkuje na chodniku a vyzera to naozaj bohovsky (Bratislava-Rača, Alstrova ulica): https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphot…
Neviem prečo 2.pilier stale irituje tých, čo sa nezapojili? Skutočnosť je však taka, že už dnes je 1.pilier z 30% dotovaný štátom, čo bude o 10-20 rokov?
Samozrejme, ak by sa po kryme prehaňala Nazi US army, to by Kiska komentoval, že je to začiatok nekonečnej slobody
My sme nemalo jadro, ale krive steny. No oni to videli pri obhliadke. Myslim, že firmičky naslubuju radšej lepší termín, než by mali prísť o zakazku. Oni by to stihli, ak sa pracovalo ako sa malo. Od 8 hodiny rana do 18 hodiny. Plus vikendy, dajme tomu za 9 dní.
aj tie kupelňové študia je jeden velky bordel: http://dusan-vesely.racan.sk/2013/06/kupelno…
ad rychla praca, tiež nam to slubovali do 7 dní a to osobne majitel firmy. Realita - remeselnici to každy den zabalili o 15:30 a išli na fušky na inu pracu. A to na uvodnej obhliadke bol majitel s asistentkou, firma mala referenciu v kupelňovom študiu. Nikdy viac, take nervy.
teba zasiahla skrutka z toho lietadla do tej gebuličky a potom píšeš sprostosti
Počúval som to v rozhlase, vraj sa dostanu k pohladavkam tak 10-15% a je to na dlho. Nepačí sa mi však, aby sa to sanovalo z našich daní. Treba zobrať majetky tym, čo Váhostav roky viedli. Ved o tom to je, ludia nechapu, kto je vlastne zodpovedny. Nie Vahostav, ale za tym su predsa konkretny ludia, manažment so stotisícovými odmenami.
ludia spia a čakaju na zázrak
Odporúčame