"Ako chcú Američania dominovať nebu? Pripravujú novú stíhačku s mozgom"
Preboha, len nech nepouziju Bidenov mozog. Lebo to bude strielat aj duchov Kyjeva :D
"Ako chcú Američania dominovať nebu? Pripravujú novú stíhačku s mozgom"
Preboha, len nech nepouziju Bidenov mozog. Lebo to bude strielat aj duchov Kyjeva :D
A nezabudol zobrat o nejake zbrane? Ked uz je v tej arabii, mohol ich poprosit o nejake lietajuce koberce..
Posejkany je skor joe bidet, ak nahodou nie zaneprázdnený podavanim ruk imaginarnym kamaratom.
Nejako dlho trva ta jednodnova navsteva Finska.. USA ho vystavuju ako opicku v cirkuse.
To je zbytocna urazka arabov od Zelenskeho. Rusko robi s BV omnoho inteligentnejsiu a prinosnejsiu politiku...
Vyborne, takze nie len Krym nie je ukrajinsky ale ani podkarpatska Rus im nepatri. ktovie kolko z tej vychodnej ukrajiny je viacmenej take male Rusko...
Fakt Krym patri Ukrajine? Mozes popisat ako a kedy sa k tomu uzemiu dostali?
Mimochodom, ved Ukrajina tiez nikdy nemala sancu a je len otazkou casu kedy klakne. Ospravedlnovala by aj utok atomovkami keby zastavil vojnu? Ved Rusi uz ostatnych za 70 rokov presvedcia, ze to bola vona ukrajinskej nazzi vlady.
Najviac ludi z Ukrajiny emigrovalo do Ruska. Az nasledne su ostatne krajiny. A ti ludia sa do banderistanu uz nikdy nevratia..
Hej, v Luhansku zabili dnes par deti. Dufam, ze Anglicania su na to patricne hrdi.
Co sa neda ututlat? Jedoducho ti o tom nepovedia na markize a vies kulove. Alebo budu rovno klamat uplne v rozpore s elementarnou logikou. Naprikad ako si Rusi si sami ostreluju adrovu elektraren ktoru maju pod kontrolou.
Michodom co ke podla teba skutocnost. Ostrelovali si ju Rusi alevo Ukrajinci?
Rusi uz davno vyhrali. Ukrajina je bez financnej a vojenskej pomoci len dalsi zlyhany stat, ktory sa po vyschnuti pomoci rozpradne na marne kusky. A nasledne z tohto uzemia uz nebude Rusko ohrozovane psychopatmi z NATO.
Zlociny boli dokazane ale boli ignorovane. Kto seje vietor, zne burku.
Ty si asi z tych co poskakovali na majdane ako zmyslov zbaveny a potom chodili zabijat civilov na krym a donbas - vlastnych spoluobcanov.
Presne za toto ta maju tvoji zapadni pani. Dobre si to napisal.
Toto je krasny priklad ako nas zapad okradal a balamutil ako kedysi americania Indianov. Myslel som si, ze je to uz za nami (90. roky tu mali fakt klondike) ale zjavne este nie. Rodina prisla miliony eur (mozno desiatky) a Slovensko o poklad svetoveho dedicstva.
Ved to, ze do majdanu aka americkeho prevratu proti DEMOKRATICKY zvolenemu prezidentovi tam bol 25 rokov pokoj.
Taliban vymysleli tvoji nazzi kamosi zo CIA. Presne tak ako ISIS vytvorili aj Taliban aj al kaidu..
Konferencia o rozdeleni Ruska na pode europarlamentu. Staci poguuglit.
Odporúčame