"Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešok zneškodnila všetkých 24 bezpilotných lietadiel..."
To je isto omyl. Správne malo byť" Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešok zneškodnila všetkých 30 bezpilotných lietadiel, z 24 vystrelených.
"Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešok zneškodnila všetkých 24 bezpilotných lietadiel..."
To je isto omyl. Správne malo byť" Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešok zneškodnila všetkých 30 bezpilotných lietadiel, z 24 vystrelených.
Rodičia pisálka Jaroslava Faboka ho isto pochvália za to čo "vypotil". Aj taký sopliak sa raz možno dožije 70-tky.
Mali by sme sa vykašľať na vrtuľníky, jednak ich nepotrebujeme a peniaze sa dajú lepšie využiť.
Sme rodina bola účelová strana, spôsob ovládnutia parlamentu mafiou.
Keď je to tak, tak potom je všetko v poriadku :-)
To je hlúposť. Ako môže Rusko obsadzovať ďalšie územie, keď Ukrajinská armáda stále vyhráva ?
Prečo by sa mala báť koalícia nejakého skrachovaného Korčoka ?
Nech sa modlia, aby v zime poriadne mrzlo a môžu hrať na zamrznutom rybníku.
To bude taký istý "expert", ako náš hovnomet Macko.
Scenár je iba len jeden, triezvo rozmýšľajúcim jasný od prvého dňa.
Zvrátenosť západu a Progresívneho Slovenska. Stačilo sa pozerať na otvárací ceremoniál, hnus.
"Zelenskyj po prvý raz prehovoril o možnosti vzdania sa ukrajinského územia Rusom".
Už je neskoro. Rusi budú nakupovať na trhu v Užgorode.
Myslí si Ukrajina, že po tom čo predviedla, niekedy dostane hlas od Slovenska a Maďarska k vstupu do EÚ a NATO ?
Vyhodené peniaze, ktoré by sa dali na Slovensku využiť oveľa rozumnejšie.
Když má Pepan chuť na něco rafinovanějšího, než je kus jelita, dá si k nedělnímu obědu střešního zajíce. Mňau.
V4 je mŕtva... Predovšetkým zásluhou Poľska.
Poznáte niekto chudobného doktora ? Ja nie.
Do posledného Ukrajinca.
Dodávať Ukrajine naftu už sme mali prestať dávno a na benzínkach v SR nech tankujú vodu.
Slovák padol a Ukrajinci si užívajú leto na Slovensku. Keby bol Ukrajinec, tak mohol žiť, lebo Ukrajinci sú nesmrteľní.
Odporúčame