Kapitán Semaforovič so svojou SNS sa nezadržateľne rúti mimo parlamentu. SNS má smolu na predsedov.
Kapitán Semaforovič so svojou SNS sa nezadržateľne rúti mimo parlamentu. SNS má smolu na predsedov.
Čas ukáže či to nie je cielená provokácia Ukrajiny, aby zatiahla EÚ do vojny, alebo aby EÚ poskytla ďalšie peniaze na zbrojenie. Nápis v azbuke nič nedokazuje, azbuku používa veľa štátov.
Héérečka :-)
Potulní herci, speváci a zabávači by mali zabávať pracujúcich a nevyjadrovať sa k spoločenským problémom.
Pán "To Vám nezabudnem" je pre Slovensko len na smiech.
Nemiešajte politiku do športu !
Stará politická mŕtvola a mladá politická mŕtvola. Danko a Šimečka, po voľbách po nich ani pes neštekne.
Nech ide rokovať Kaja :-). Takú "odborníčku" ešte v Rusku nevideli :-)
Zapísať, ostrihať a potrestať !
Jasné a kravy sú fialové a zajace ružové... :-) Bože, ten čo "nám to nezabudne" je blbec !
Nič lepšie sa nemôže stať štátom z ktorých Američania odídu. Donald do toho ! Yankee go home !
Zaujímavé, že Ukrajinci vždy trafia vojenské ciele a rafinérie. A Rusi triafajú len školy a nemocnice a bytovky.
Západ nikdy nepochopí Ruskú dušu a mentalitu. Západ je veľmi naivný, keď si myslí že Rusov pokorí.
Zelenský by mal požiadať Von Lajnovú, aby mohol byt Melnyk a Bandera pochovaný vedľa parlamentu EÚ.
Ešte si mohla Ukrajinská gymnastka na protest zapchať obe diery.
Ukrajina na čele so Zelenským sa už otvorene hlási k fašistom a teroristom. Tento štát sa nikdy nesmie ocitnúť v EÚ !
Takých nových zničujúcich stratégii banderistanu už bolo...
Lúzri Hamšík a malý Vladko v reprezentácii ako asistenti trénera nemajú čo hľadať.
EÚ budíček ! Štáty EÚ už by sa mali konečne zobudiť vo vzťahu k Ukrajine. Z Ukrajiny nič dobre nevzíde.
Bol to skutočne Ruský dron ?
Odporúčame