Majerský je supertruľo.
Majerský je supertruľo.
Tak to vyzerá, keď EÚ riadia nikým nevolení potomkovia nacistov. Tí volení (členovia Európskej rady) sú zase nesvojprávni progresivisticko-liberálni idioti, ktorí nejednajú v súlade so záujmami svojich národov. Tí budú postupne vyymenení, no keďže väčšina národov Západu je už značne zdegenerovaná, opäť prídu idioti. Jediné, čo možno v takejto situácii urobiť, je vystúpiť z EÚ.
V každej krajine existuje piata kolóna.
To je dobre, že Ukrajina vyhráva. Už od prvého dňa SVO. A bude vyhrávať až do posledného.
Kto zradil raz (Hlas), zradí zas.
Správy na Markíze sú skutočná katastrofa. K objektivite sa ani len nepribližujú. Niet sa čomu diviť, keď stále čerpajú z tých ístých nedôveryhodných liberálno-progresivistických zdrojov s prozápadným naratívom.
Dúfam, že pôjde ako píla. Už bolo načase.
Len pripomeniem, že české zbrojovky vyrábali zbrane pre Hitlera celé roky, až do 07.05.1945, t.j. ešte 2 dni po vypuknutí povstania českého ľudu.
Ķrym bol, je a bude ruský.
S vojnou na Ukrajine nemá Slovensko nič spoločné. Nie je to naša vojna. Je to proxy vojna medzi anglosasmi, potomkami nacistov v Európe a Ruskou federáciou na území Ukrajiny. Rusi sú naši bratia a treba sa im poďakovať, že nás oslobodili od fašizmu, ktorý sa mimochodom v dnešnej Európe neuveriteľne rozmáha.
Proxy vojna vedená medzi anglosasmi, potomkami nacistov v Európe a Ruskou federáciou na území Ukrajiny nie je našou vojnou. Nemáme s ňou nič spoločné. Rusi sú naši bratia.
Referendum treba urobiť o vystúpení z militaristického NATO a fašizujúcej sa EÚ.
Skúsme sa radšej starať o seba. Ruská federácia je štát, ktorý má najvyšší rast HDP v Európe za uplynulý rok cez 4%. A to bolo voči nemu európskymi tupelami prijatých v rozpore s medzinárodným právom vyše 28.000 sankcií. A okrem toho má RF surovinovú základňu o ktorej sa nám môže iba snívať. Takže asi tak.
Pravda sa stala absolútnym suterénom.
To, čo včera stačilo, dnes už nestačí. Každý ďalší návrh či už zo strany USA alebo RF bude pre Ukrajinu tvrdší. Klaun tomu nerozumie ale porozumie.
Židofašista si zase šňupol viac, ako znesie. Úbohé od "Pravdy" je, že už vyše troch rokov propaguje tohto zeleného satana a jeho nedemokratický režim.
Zodpovední sú všetci tí, ktorí podporovali a podporujú Ukrajinu vojensky.
Odporúčame