Všetci, ktorí boli za Fica presunutí do garantovaných fondov už mali možnosť prejsť do rizikových, údajne výnosnejších fondov, do ktorých ich sa ich chystá povinne zaradí táto vláda. A čo tak nechať rozhodnutie na ľuďoch? Vrátane samotného vstupu do druhého piliera! Vari nie sú svojprávni?


