Slovensko kolaborovalo s Nemcami.
A tá brigáda pozostáva z 2 tisíc (2000) vojakov, s tým dieru do sveta neurobia.
To obilie vyvezené z Mariupoľu nebolo ukrajinské, keďže ukrajinci ho nesiali, ani nežali.
Ani to obilie ktoré sa vyváža z Ukrajiny nie je ukrajinské, alebo chce Volodymyr tvrdiť že majú stále nejaké jednotné poľnohospodárske družstvá ktoré patria štátu a tak všetko čo sa urodí je štátne. Pôda tam patrí súkromníkom a zahraničných spoločnostiam, Volodymyr z toho má tak akurát dane.
Zjavne ten chlapík do Igorka skočil po tom, ako ho niekto z oľajňakov vulgárne nazval. Nevyzeral žeby bol opitý.
Keby Rusom nedodávali zbrane, tak by si teraz neexistoval.
Prečo USAci iba dodávali zbrane, tak ako teraz a nekonali?
Komu inému by si robil "oslíka potras sa", že zavelí daj to, daj tamto a ty na rozkaz pošleš a zadarmo.
Keď prestanú dodávky zbraní zo Západu, tak bude prosiť o "dáždnik NATO".
Čo je na tom zaujímavé, vytiahol prvé čisté tričko ktoré mal po ruke.
A možno mu ho darovala húfnica Zuzana z Pezinka.
HeyBabaRyba
tvoj príspevok je ukážka dezinformácie
Exministerka rakúskeho rezortu diplomacie plánuje v ruskej dedine stráviť približne mesiac. Nešpecifikovala, či zostane dlhšie, pretože „nepozná svoju budúcnosť“. Na otázku, či udržiava vzťahy s Putinom, Kneisslová odpovedala, že ruského vodcu videla naposledy v roku 2019.
Kneisslovej webová stránka uvádza, že opustila rodnú krajinu pre vyhrážky smrťou a „de facto“ zákaz pracovať v Rakúsku. Kneisslová zastávala funkciu ministerky zahraničných vecí v rokoch 2017 až 2019. V roku 2021 vstúpila do predstavenstva ruskej ropnej spoločnosti Rosnefť. Po vypuknutí vojny na Ukrajine z funkcie odstúpila.
Exministerka rakúskeho rezortu diplomacie plánuje v ruskej dedine stráviť približne mesiac. Nešpecifikovala, či zostane dlhšie, pretože „nepozná svoju budúcnosť“. Na otázku, či udržiava vzťahy s Putinom, Kneisslová odpovedala, že ruského vodcu videla naposledy v roku 2019.
Kneisslovej webová stránka uvádza, že opustila rodnú krajinu pre vyhrážky smrťou a „de facto“ zákaz pracovať v Rakúsku. Kneisslová zastávala funkciu ministerky zahraničných vecí v rokoch 2017 až 2019. V roku 2021 vstúpila do predstavenstva ruskej ropnej spoločnosti Rosnefť. Po vypuknutí vojny na Ukrajine z funkcie odstúpila.
To si napísal ako dôkaz že je to dezinformácia?
Najväčšie dezinformácie:
Podľa MI6 bol Putin 24.2.2022 mŕtvy a vystupoval zaňho dvojník
Podľa Ukrajincov a ich spojencov: Rusom mali dôjsť rakety minulý rok v jeseni
A keby som začala o očkovaní proti covidu:
1. Dajte sa zaočkovať, nedostanete covid
2. Dajte sa zaočkovať, budete mať ľahký priebeh covidu
3. Dajte sa zaočkovať, nezomriete na covid
A potom tu bude niekto učiť v rámci mediálnej výchovy čo je dzinformácia.
Dočítala som sa aj toto:
Ospravedlniť sa a zaplatiť sedemdesiattisíc eur musí poslanec za SaS Alojz Baránik sudkyni Ayše Pružinec Eren. Rozhodol o tom Krajský súd Košice. Dôvodom sú Baránikove hanlivé slová, ktoré vyriekol v parlamente ešte na začiatku roka 2017.
Fuj ale som hnusná, ale na hnusný príspevok sa inak odpovedať nedalo :(
Podľa mena to môže mať arabsko-maďarský pôvod, ale meno Pamela v dobe keď sa Záleská narodila dávali deťom iba naši spoluobčania z osád, vtedy letel Dallar. Možno má brata Ďžej Ára :)
Aj krajší jak Sajfa :)
Iba Mazák verí že Pamla s Monikou sa na izbe bavili o počasi, alebo o Tódovej deťoch a manželovi a jej manželstve :)))
Takže ti vadí "etika" harabina a smerákov, ale ti nevadí "etika" čaputovej chunty.
Mazák nemá dôkaz, tak nes si prečíta dennikn je plný dôkazov.
Odporúčame