Takže v nemocnici ošetrujú vojakov. Ale keď nemocnicu trafia Rusi, tak budú Ukrajinci tvrdiť že bola plná civilov a novorodencov.
Takže v nemocnici ošetrujú vojakov. Ale keď nemocnicu trafia Rusi, tak budú Ukrajinci tvrdiť že bola plná civilov a novorodencov.
A viac šrotu z NATO na Ukrajinu. Ešte majú krajiny NATO čo dodať?
Asi ho to po troch rokoch kedy nechcel jednať Zelenský prešlo.
Ruské ropné produkty nakupujú aj Číňania, USA na Čínu už uvalili magaclá a teraz sa dojednali na ich znížení. Takže opäť zavedú na Čínu 500% clo? Myslím že Grahama veľmi skoro presvedčia že trepe sprostosti.
Lipavský to podporuje, len pozabudol že je to návrh ktorý bude platiť pre USA a hlasovať o ňom budú v USA, nie v EU.
Rsuko má dosť svojho nerastného bohatstva, nepotrebuje to ukrajinské. Aké nerastné bohatstvo je napr. na Kryme? Žeby najväčším nerastným bohatstvom boli vojenské základne? Preto ich tam Američania chceli stavať?
matusek, si najprv ujasni čo je kompromis.
Graham navrhuje ako sankcie pre Rusko 500 % clá na dovoz do USA z krajín ktoré nakupujú ruskú ropu a plyn a tupec Lipavský to ide podporiť, pričom sám v diskusii priznal že Česko sa nezbavilo ani ruskej ropy, ani ruského plynu, ani ruského jadra.
A momentálne najväčším dovozcom ruského plynu je Ukrajina, ruský plyn jej dodávame cez Slovensko, tak oni v rámci pomoci Ukrajine odhlasujú 500% clá pre výrobky z Ukrajiny. :))
Vieme kto staval na námestí šibenice a kto nosil truhlu pred dom Fica.
Ako vidím, tak politológ Štefančík už vymyl niektorým mozog. Ten dnes v telke tliachal o tom že Fico ukazuje postrelené brucho aby ukázal že je boh lebo taký atentát nemôže človek prežiť.
A že kto nám tu šíri nenávisť. Tento arogantný politológ kade chodí, tam prská nenávistné sliny na Fica. Každým svojím vystúpením v telke vyrobí ďalších 5 Cintulov.
Dokedy ho tam ľudia budú chcieť. Fico je tam pre to, že bol zvolený v slobodných a demokratických voľbách. Ale vám v opozícii demokracia veľa nehovorí.
Najväčšími šíriteľmi nenávisti sú politológovia, dnes som jedného v telke už videla. Štefančíka by mali vyšetriť psychiatri, lebo také nápady ako on že Fico sa pasuje za boha lebo prežil atentát nemôže mať normálny človek.
Prvé predsa je na rade Slovensko, nech neberie to prvenstvo našim trasorítkam Čapútovej, Hegerovi a Naďovi.
Podľa niektorých predsa Fico simuluje a nebol postrelený.
Odrazu podľa progresívcov celá EU môže byť ako Slovensko. Len potom prestaňte kritizovať našu vládu, keď koná tak ako Uršuľa.
Hojsík s Šimečkom budú žiadať odstúpenie Šefčoviča.
On hrá divadlo iba pre slovenské média, v europarlamente poslušne podporí Lajno.
Europarlament nikdy nepostaví Lajnovú pred zodpovednosť. A to aj vďaka našim progresívcom.
Tak o to viac by si mal podporiť transparentnosť v EU a nevyhovárať sa na Orbána a kde koho iného.
To je to ich tvrdenie že bez frakcie nič neznamenáš. A teraz sa ukázalo čo znamenajú s frakciou, iba pajácov čo hlasujú ako im frakcia prikáže.
Odporúčame