Prečo by to tu nemohol napísať? Trefne to prirovnal.
Ty keď tu vypisuješ o AH tak to je iné?
Prečo by to tu nemohol napísať? Trefne to prirovnal.
Ty keď tu vypisuješ o AH tak to je iné?
Ukrajina zaútočila na Rusko deň pred mierovými rokovaniami. Ale Zzaaxík si myslí že za ten útok budú Rusi na Ukrajinu posielať kvety.
V Pásme Gazy zomrie za hodinu viac civilistov a nekritizuješ vojnového zločinca Netanjahua.
Ukrajinci útokom na Rusko deň pred mierovými rokovaniami dali jasne najavo že nechcú mier.
ty si sa trefne nazval certifik,.,,,
Čo tu teraz ziapeš? Ukrajinci namiesto mierových rokovaní spravili útok, dali jasne najavo že nemajú záujem o mier.
Ešte včera si sa vytešoval že Ukrajnci už vojnu vyhrali a Rusi nemajú čím útočiť.
A mirius doma v detskej izbičke sa hádže o zem jak malé decko. Dva dni vyskakoval po strop od radosti a keď mu niekto napísal že na akciu príde reakcia, tak to nechápal.
Hádam si si uvedomil že to platí aj v tvojom prípade.
Áno, včera zničili odpaľovacie zariadenie ktoré chcelo odpáliť Iskander na Kyjev. A teraz spia na vavrínoch. :)
Nápis na rakete "Za deti" bol v ukrajinčine a útočilo sa ukrajinskou raketou, zásah trhu v Kosťantynivke, tak aj USAci potvrdii že tá raketa bola tiež ukrajinská a o poľských družstevníkoch hádam nemáš pochybnosti že ich trafili ukrajinci, lebo nevedia ktorým smerom je Rusko.
Veď to, že sa tam nenachádzali kovy.
Tak to tam naozaj musí byť horúco ako vo vysokej peci v železiarniach. :)
Kramatorsk bol dielom Ukrajincov, rovnako ako aj trhovisko v Kosťantynivke, ako aj smrť dvoch družstevníkov v Poľsku.
Ďalší požiar vznik v sklade s kovmi.
..
To ktorý kov horí ?
Stále tie isté blbé prirovnania, ešte daj niečo o znásilnení.
Ale odpovede som sa nedočkala, že čo z toho má EU a NATO. Lebo vďaka Ukrajine si budeš musieť svoje naučené poučky opraviť na "že jeden bude masírovať kožuch piatim".
Mohol by niekto vysvetliť čo EU a NATO získali tým že sa zamiešali do vojny medzi Ruskom a Ukrajinou?
Pre progresívcov nič nie je dobré.
Fico blokuje sankcie, progresívci majú epilelptický záchvat.
Fico neblokuje sankcie, progresívci majú záchvat paniky.
Teľatá sú v opozícii, nechápu čo majú robiť.
Ešte ti to vysvetlím inak, opozícia sa dohodla že sa nebudú prezentovať, čím by nebola Národná rada uznášaniaschopná, ale jedna opozičná poslankyňa asi bola mysľou niekde inde a na nejakú kartu nemyslela. Preto aj píšem že by sa mala venovať doma dieťaťu, lebo nevie robiť dve veci naraz.
Keby opozičníci ostali v parlamente, prezentovali sa a hlasovali proti, tak ten návrh nepríjmu. Takže áno, Bajo Holečková môže za schválenie, lebo je magorka.
Hlina v telke zahlásil že sankcie sú akt vedenia vojny.
Takže EU vedie vojnu proti Rusku. Sme vo vojne, vtiahli nás tam tupci ako Hlina, Macron, Starmer, fon lajno, atď.
Odporúčame