Prečo Briti žiadajú Nemecko aby dodalo Taurusy, keď ich rakety Storm Shadow majú rovnaký dolet?
Prečo Briti žiadajú Nemecko aby dodalo Taurusy, keď ich rakety Storm Shadow majú rovnaký dolet?
Takže ak si na Slovensku budeme chcieť vyhodiť do povetria americké veľvyslanectvo tak môžme, je to naše územie a je to naše sväté právo.
Nuž, Nemci by mali byť ticho a aj my, Slovensko začalo 2. svetovú vojnu po boku Nemecka.
Macron si nevedel poradiť ani s tými pár ozbrojencami v Afrike, ako si chce poradiť s ruskou armádou?
Asi práve pre to potrebuje spojencov, rovnako ideologicky osprostených ako je on sám.
Teda, možno ťa urážam tým ideologicky osprosteným, ale Fico po návrate z Paríža hovoril že o 10 dní sa opäť stretnú. Takže to neskončilo, ale hádam pomohlo to, že vyšlo najavo čo kujú ideologicky osprostení politici.
Ak by si nebol ideologicky osprostený, tak by si zaregistroval že Fico po tom stretnutí v Paríži na ktorom podľa plešatej opice Naďa ani nemal byť povedal že o 10 dní sa opäť stretnú.
Jedná vec je istá, že Navaľný mal rovnaké názory s Putinom. :)
Ale tým si zachránila život, na rozdiel od tých, čo sú nútení bojovať za záujmy USA a na ich živote nezáleží.
O tom rozhodol navaľneho tím, asi aby to bolo dramatické. Kto vie čo by si naozaj želal Navaľný, možno by v smútočnom prejave vynadal američanom aj všetkým čo ho dostali tam kde skončil.
S jedným Navaľný súhlasil s Putinom, že Krym je ruský.
Možno aj s iným súhlasil, ale to by si sa dozvedel až keď by Navaľnyj vystriedal Putina.
Predátor, vieš o tom, že Navaľný mal názor že Krym je ruský?
Čo sa ti na ňom páči? Že je ochotný poslať zomierať Francúzov a pol milióna ukrajinských mužov sa fláka po celej EU a kašle na obranu vlasti?
Navrhujem tam poslať aj Za Hviezdoslava, HejBabuRybu, gejzu a ďalších ideologicky osprostených.
On navrhne dúhovú. :)
Trošku to redaktor prehnal s tou titulkou. :)
Skoro rovnako ako u nás. Chceš mier na Ukrajine a si označený na proruského trola.
On je ideologicky osprostený :)
Nemali by sme zakázať aj trikolóru ?
Zakážeme červenú, modrú a bielu?
Hviezdoslav z teba nebude, nejako sa ti to nerýmuje :)
Odporúčame