A NATO zvoláva seansu kvôli nášmu trestnému zákonu :)
A NATO zvoláva seansu kvôli nášmu trestnému zákonu :)
Ukrajinci stále keď zaznamenali neúspech, tak potrebovali na pozdvihnutie morálky prísť so správou o úspechu, najčastejšie s tým, že zasiahli nejaké ruské výcvikové stredisko alebo kasárne. Ale už mali aj "vztýčenie vlajky na Kryme".
Dnes Volodymyr kecal v telke že Ukrajina pripravuje ďalšiu ofenzívu.
Takže to vyzerá na tých vojakov, alebo deportácie Ukrajincov z EU na Ukrajinu.
Skús si predstaviť aká katastrofa by bola ak by bol predseda vlády Heger a minister vnútra Jaro Nad.
Prví zdrhli Jano Baťa s dragonetom.
Od kedy Fico vyhlásil hrozbu, tak v diskusii nie je ani jeden z nich :)
Pomoc potrebuje Ukrajina, nie Rusko :)
Keby bolo víťazstvo NATO také isté, tak sa už dávno do vojny zapoja.
Veď s tým tam šiel naposledy Stoltenberg aby im vysvetlil aké výhodné je podporovať vojnu na Ukrajine, lebo na nej dobre zarábajú.
Šimečka zvolá vo štvrtok protest a potom spoločne potiahnu smer Kyjev.
Veď kričíš že podporujú Putina, tak to by museli ísť bojovať za Rusko. :)
A Naď by mal zas "vylodenie v Normandii" ´a Krajniak by vytiahol svoju karnevalovú uniformu.
A všetci by už mali rezervované miesto v bunkroch a pre prípad aj lietadlo ak by museli utekať.
Mirus, hlavne že vy tu najviac kričíte že sme prví na rade. A odrazu nám nič nehrozí.
Veď nech sa čechúni zoberú a opustia v4. A môžu si založiť novú V2 kde Česko-Ukrajina.
Český prezident je blbec ako všetci v NATO.
Namiesto toho aby sa vyzbrojili na hraniciach s Ukrajinou a tým dali najavo Rusku svoju silu, tak sa dokonale odzbrojili a 2 roky ukazujú že na Rusko nemajú.
A teraz v správach že Volodymyr vyhlásil že Ukrajina sa chystá na novú ofenzívu.
Ale kľudne môže byť problém ten, že americký kongres peniaze neodsúhlasí a tak to bude platiť zvyšok NATO. Možno preto zvoláva Macron stretnutie.
Neklam ako šimečky, bolo to že v Kyjeve nie je vojna, nie že na Ukrajine sa nič nedeje.
Ale keď budeme mať okolo seba krajiny v NATO, tak čo nám akože hrozí? Tých 97 km hranice ktorú máme s Ukrajinou hádam ubránime. A to na hranici od Čiernej nad Tisou až po Užhorod žije maďarská menšina, tak tých si Orbán ochráni.
Nórsko je v NATO, nie je v EU.
Tak teraz šimečky rozmýšľajú čo ďalej. Nemôžu predsa tvrdiť že Ukrajinci klamú.
Nuž, boli by sme na tom tak ako naši susedia Rakúšania:)
Odporúčame