Inak sranda že najvyššiu podporu mal u tých, pre ktorých nič neurobil, keďže tí tých 200 eur na dieťa nevideli, keďže málo kto z nich robí a ak aj, tak väčšinou za min. mzdu.
Igorko si zobral na kandidátku rómov asi iba kvôli tomu, aby zmanipuloval osady. Rovnako tí dvaja zmrdi Pollákovci nechali oblbovať osady 500 eurovkami a nezakročili proti propagande, ktorú tam oľajno viedlo.


