Jasné Stanko, podľa teba si svet doplní aj to, že Nemci boli v 2. sv. vojne na tej správne strane a oslobodili svet od Ruska.
Jasné Stanko, podľa teba si svet doplní aj to, že Nemci boli v 2. sv. vojne na tej správne strane a oslobodili svet od Ruska.
Ja nie som katolíčka ani LGBTI+, ja z toho rozhodne nebudem mať zlé sny :)
Naša Čaputaňa o chvíľu navrhne aby sa na OH 2024 zúčastnili iba Ukrajinci, aby ich nikto nepripravil o víťazstvo.
Majerský za ospravedlnil LGBTI+.
To vyzerá že Vatikán začne ovládať Ukrajina a slovenská LGBTI+ komunita.
Len aby si vedel, Maseraty nie je matka Ukrajiny, ale talianska automobilka :))
dragonet má v nicku znak Maserati.
:))
Jáááj, myslíš zeleného hobbita, ktorý sa predvádza v lodičkách :)))
Vyzeráš dosť urazený, takže budem ten inteligent :)
Stanko, Erdogan sa unúval za Putinom aby niečo dohodol, dohodol prd a ty tu vypisuješ že Putin nepochodil.
Kto nepochodil bol Erdogan.
Pochopil si konečne?
Dragonet nevie sám odpovedať, alebo ste jedna a tá istá schizofrenická osoba?
Ukrajina sa teda nemá čím chváliť ak je jej budúcnosť také duté tupelo ako ty.
Píšeš to v príspevkoch, vraj Putin dnes nepochodil.
Takže potom mal úspech Erdogan.
Tak načo tam Erdogan šiel?
Cnelo sa mu za Putinom, alebo si chcel dať ruský boršč?
Stanko, tak Erdogan šiel dojednať dohodu, nič nevyjednal a ty to vidíš ako úspech Erdogana a Ukrajiny.
Nemáš ty v gebuľke prázdno?
Lebo má to, čo väčšina vyspelých krajín ako napr. Slovensko nikdy nemala a ni mať nebude ? :))
Nemajú ani deravú hrivnu.
Ani to zelené tričko v ktorom sa Volodymyr predvádza mu musela zaplatiť EU,
To fakt Erdogan s Putinom jednajú o vývoze ukrajinského obilia vlakmi?
Takže Ukrajina má elektrinu na vývoz?
Tak prečo im posielame elektrocentrály?
Odporúčame