Ja som to čítala v "Plus 1 deň" a "Plus 7 dní". Obhajuješ neobhájiteľné a presne takým spôsobom aký vyčítaš médiám. Nevyčítaj nič Smer-u lebo aj ministerstvo vnútra to nechce ani potvrdiť ani vyvrátiť. Keby to nebola pravda už je tu nesúhlas kancelárie prezidenta ale i MV. A kam siahajú paprče pána prezidenta určite vieš. No máme "hovorcu hovorcov", ktorý omrvinky účelovo rozdáva ale hlavne si dopraje sám sebe.


