NATO vyzera ako uradnicky spolok...na primitivne kmene Iracanov,libyjcov, si trufnu , okolo Rusov stale len hovoria...Ten Stol...erg dal uz tolko vyhlaseni ako komunisti mali zjazdov a zaverov z nich....Putinovi staci jeden rozhovor za 2 roky a aj z toho su pokakani...Rusi netaraju ,Rusi konaju...teraz vystrasili asi aj Macronovu geriatricku manzelku.....ako jedni z mala maju velitelstvo kozmickych sil.....picnu im dolu zo 3 satelity a bude po vojne...


