Ucitelia boli vzdy ti ktori viefli ludi k narodnej hrdosti....Bikert je nejaky novy typ ucitela -amerikanistu.....co moze taky ucitel dat nasim detom? Proamericku kulturu zabijania ,strelby ,dohonestovania starych slovanskych hodnot - sudrznosti ,kolektivizmu ,spravodlivosti. Cudujeme sa ze to v skolstve vypada tak ako to je?Ja vobec ,pokial nase deti ucia takito belzebubi...


