"Ak by som nemusela ,určite nepracujem a užívam si života" a za čo ,alebo z čoho si chces užívať života.Za dávky ako cigáni?či sa chces nechať využívať ako konkubina? A vravíš že neviem čím prechádzajú študenti.mimo zakladky som 9rokov študoval (DS,VS).,otca som nemal od 15 tých rokov.V živote ma nenapadlo že sa má o mňa postarať nejaký štát..sociálne kurately.,zneužívané dieťa...Dokedy sa bude o teba musieť niekto starať.....Však si cigánka? Pardon ,teda Romka....


