A ja som ta spoplatnené školstvo, zdravotníctvo, sudca nech dostane peniaze až keď dosudi, právnik len keď vyhra spor, učiteľ len keď naučí..... Všetko dotujeme a do 100% a tých pár eur do poľnohosp. ma vôbec netrápi, ale trápia ma peniaze za volicske hlasy, trápia ma peniaze pre akože neziskovký... atď..


