Parlament DLR a LLR vyhlásil nezávislosť a požiadal Rusko a Putina o ochranu....Takto vojna začala.Preco to nikto nehovorí? Prebehlo ľudové referendum v DLR a LLR o žiadosti spojiť sa s Ruskom.
Prečo tu všetci taraju o zabratí územia.Ludia sa takto rozhodli ako Slováci v 1993 .Tak nech im dajú všetci pokoj...,keď nechcú žiť na Ukrajine...

