Strasi ti? Vsak PS ma novych umelcov.co bliakaju po namestiach....aka kultura,ja som uz celkom prestal pozerat televizor(pozeram len dookola Poirota a Film europe s titulkami).Aj rozhlas tam miesto Palenice dava nejake sprostosti.Na radiu 19-20.00 svet hudby,na TV 98 Poirot,ostatne je nanic..

