Prečítal som si príspevky nižšie....mne to pripadá ako keby vypustili nejakých PS retardovanych prispievateľov z ústavu.....normálne "napruzeni" blázni....ako keby to písal jeden človek,len si Nicky menil..... hrozné.... hlúposť a sprostosť vo večernom podaní..mne to pripadá ako keby boli v práci psychicky deptani a teraz to chcú skúsiť oni...Boh vás zavaruj..

