Vraj si bol Marcel vyšetrovateľom....ak si tak splietal pri vyšetrovaní ako tu ,tak sa u teba stal napadnutý páchateľom a páchateľ napadnutym.....ty čo si v hlavičke ulozis tak to nikdy nezmenis ....hovorí sa tomu zaujatosť...poznačila ta tá práca.....aj v chladničke číha páchateľ.....a píšeš stále dookola a v podstate nenapíšeš nič ... typický štátny taraj-ucitel....

