Šimečku osobne nemám rada, ale nerozumiem, prečo toľko pozornosti venujete jeho matke. Syn za skutky a machinácie svojej matky nemôže. Na pokyn smeru tu riešia malé kauzy a veľké im unikajú.
Poviem príklad a uznajte, že to je omnoho závažnejší trestný čin, ktorý sa týka MUDr. Ivo Ďurkovič, ktorý si otvára nové firmy na prepieranie peniazi, figuruje v 45 firmách, niektoré už predal, či prepísal zadlžené.
Medzi nimi je firma iClinic očná klinika , ktorá má veľa spackanych operácii, tu kliniku riešia exekútori, Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Finančnej správe dlží skoro 1.300.000 na dani. Neodvádza ani odvody do sociálnej a zdravotných poisťovni, neplatí pokuty…prečo mu dovolia otvárať nové firmy a nezakazu mu vykonávať prax. Takto Ficova vláda napomáha podvodníkom ! To by mali riešiť. Čo robia zamestnanci tých inštitúcii, že dopustia , aby vznikli takéto nedoplatky. Teraz si otvoril očnú kliniku na kamaráta Vidi Vidi otvoril si zadné dvierka v prípade, že…


