lepšie raz vidieť - než stokrát počuť !
lepšie raz vidieť - než stokrát počuť !
a poslanec SNS Hrnko nech zabudne na " jazykovo čistú " zmenu - SRAT = Slovenský rozhlas a televízia !
ostaňme pri starom a zaužívanom - RTVS
pre založenie politickej strany je potrebných 10.000 podpisov od občanov - a nie kupovať si politickú stranu tesné pred voľbami - lebo 10.000 podpisov by už Kollár nestihol !
Boris Kollár vylúčil z hnutia Sme rodina - troch poslancov a dvaja z nich prídu aj o členstvo v strane !
všetko je samý podvod, iba mlieko čistá voda - odkaz pre Borisa Kollára...
chcela by som vedieť ktorí sú tí 4 - ktorí sa hlasovania zdržali ?
Kali nemohol hlasovať a Lajčák je za Veľkou mlákou
čo stratí Maďarič ak podá demisiu a prípadne odíde zo strany SMER ? - NIČ - o jedného nezávislého poslanca bude v parlamente - viac !
čo stratí Mika, ak odíde z RTVS ? NIČ - Rybníček volá po novej politickej strane - Úspešných manažérov, rád ho uvíta !
čo stratí Danko, ak koncesionársky boj vyhraje ? - priateľa Bélu Bugára - za ktorého verejne Bohu ďakoval, že mal možnosť sa s nim stretnúť a spoznať ho !
toť môj názor. Bodka
vyhlásenie ministra Maďariča - a ja s ním plne súhlasím. Bodka
aj v partnerstve na maličkostiach sa začína - a rozchodom končí !
a z toho môžu byť aj predčasné voľby a potom ?
nik ti nevie dať viac, než ti Matovič a spol sľúbi !
v priebehu dvoch mesiacov 97 sudcov, ktorí nechcú vedieť, kedy je čas odísť - sudkyňa, ktorá vedela povedať DOSŤ !
učiteľské štrajky = 400.000 neodučených hodín - málo ?
Maďarič má pravdu - Koaličná zmluva je záväzná pre každú koaličnú stranu, ktorej predseda zmluvu podpísal !
druhýkrát opitý za volantom a podmienečný trest !
je taký trest aj pre ostatných slovenských opitých za volantom - či Slota je slovenskou výnimkou ?
máte málo žiakov v triedach, Únia už raz im zahlásila - a teraz pre *iniciatívnych* učiteľov zahlási hoci druhýkrát
zredukovať počet škol - a hneď budú peniaze pre učiteľov na vyššie platy
už ani nerátam koľký raz sem cápeš: Cesta do raja ! lenže - Švajčiarsko k dnešnej svojej demokracii kráčalo 170 rokov a to bez vojen - porovnávaš neporovnateľné !
Odporúčame